Jump to content



Recommended Posts

Βεβαίως,εδώ είσαι http://www.sharpe-shell.org/ (για xp-vista είναι,ίσως κάνει και για seven:p)

Αν το βάλεις να ξέρεις ότι είναι beta και θέλεις πολύ config να το φέρεις στα μέτρα σου,αλλά είναι πιο δυνατό απ'τον explorer,επίσης παίζει διαφάνεια ακόμα και σε κάρτες τύπου SiS Mirage χωρίς να κολλάει.

Με λίγα λόγια τα κακά είναι τα εξής: Δεν φαίνονται στο desktop που βάζει το gui τα εικονίδια που έχεις ήδη,πρέπει ή να τα βάλεις ένα ένα ή να κάνεις μια συντόμευση "desktop" του φάκελου στο documents and settings.

Επίσης δεν θα αλλάζει η γλώσσα με shift-alt,θα πρέπει να πας στα hotkeys να βάλεις νέο hot key με εντολή command/browse/action/keyboard layout/greek.

Αυτα τα λίγα... Α επίσης αν έχεις κάποιο sidebar πρέπει να το κάνεις always on top,θα βγαίνει πάνω .:hi:

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]35666[/ATTACH]

Εκανα λαλακια και εβαλα 2 screenshots!

Αν μπορει καποιος mod ας σβησει το δευτερο που φαινεται το παραθυρο του download manager διοτι εγω δεν μπορω.

Έγινε επεξεργασία από ardi21
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο!!

Μηπως μπορεις να μας πεις που μπωρουμε να βρουμε το θεμα που χρησιμοποιησεις,την κατω μπαρα και το gadged με το φεγγαρι?

;)

θέμα όταν εννοείς?

κατά τα αλλα XWindows Dock (είναι free) και το theme του είναι εδώ, για άλλες απορίες σχετικά με το dock ρίξε μια ματια εδώ

και για το φεγγάρι διάλεξε οποιοδήποτε από εδώ

EDIT:

και έβαλα συνημμένα το desktop από το άλλο μου pc που έχω στο γραφείο

εδώ και εδώ είναι τα wallpapers

post-10229-1416074043,8797_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από dunkel_Stern
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.