Jump to content



Νέο thermaltake Tai-Chi


tigrakas

Recommended Posts

Ένα νέο κουτί έβγαλε στην αγορά η γνωστή σε όλους Thermaltake. Το νέο κουτί της σειράς Xaser φέρει την ονομασία Tai-Chi και στοχεύει στην ολοκληρωμένη λύση για ένα σύστημα βασισμένο σε υδρόψυξη. Το συγκεκριμένο μοντέλο μάλιστα διατίθεται σε δύο εκδόσεις την VB5001SNA η οποία περιλαμβάνει σύστημα υδρόψυξης thermaltake και η VB5000SNA που δεν περιέχει το εν λόγω υδρόψυκτο. Περισσότερα θα βρείτε εδώ

Link to comment
Share on other sites

εαν διατεθει σε μια τιμη κατω του ψυχολογικου οριου των 300

(μιλωντας για το VB5001SNA με το w/c δλδ)

πιστευω οτι θα πιασει...

εχει πολλες ευκολιες και καλες ιδεες...

για ενα συστημα γρηγορης συναρμολογησης και αθορυβης λειτουργειας

(αν και δεν νομιζω να διακρινεται απο πλευρας επιδοσεων λογω της διαμετρου των σωληνων)

αλλα φοβαμαι πως εαν μοιασει ,εκτος του ονοματος, και στην τιμη με το Zalman TNΝ500Α

τοτε hasta napane...

Link to comment
Share on other sites

@FrOsT - g_0x

Μπαρδόν δεν ενήργησα κατά τη τυπική διαδικασία λόγω ταχύτητας. ’μα ενοχλεί ας το μετακινήσει κάποιος ή γουατέβερ :)

@Κοπρίτης

Αν κρίνω από το όλο σύστημα δε νομίζω ότι θα φτάσει τη τιμή του zalman και αν κάνει κάτι τέτοιο τότε μάλλον ψάχνει για "παντελώς κορόιδα" καθώς το zalman είναι εξ ολοκλήρου από θερμοαπαγωγικούς σωλήνες και είναι εντελώς διαφορετική η εσωτερική του σχεδίαση και καλύτερη "κατ' εμέ" ανεπτυγμένη. Πάντως δεν ξέρω για τι αλλά αν αφαιρέσεις 2-3 πραγματάκια μου φέρνει πολύ σε εσωτερικό kandalf-armor.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

ξερουμε εαν το εχει φερει κανεις Ελλαδα και τι τιμη εχει? γιατι εγω δεν το εχω δει ακομα σε κανενα απο τα γνωστα site..

παντως εξω πουλανε το μοντελο με την υδροψυξη απο 420-480$

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.