Jump to content



Multi(δ)rama.... με αίσιο τέλος...


Spanaks

Recommended Posts

...το πιο εξειδικευμένο κατάστημα πληροφορικής λέει στην γραμμή του... Τέσπα...

Παίρνω από τον courier το κουτί με το black ice xtreme II χωρίς ρακόρ που είχα παραγγείλει, και πάω γεμάτος χαρά να το κοτσάρω στο pc... (στημμένη η υδρόψυξη περιμένει το ψυγείο...)

Στην αρχή με παραξενεύει η συσκευασία...

th_ResizeofPICT5679.jpg

αλλά λέω μπα.... επίσης μου φάνηκε κομματάκι ελαφρύ αλλά τέσπα από τη χαρά μου θα ναι λέω...

Ανοίγω το κουτάκι και βλέπω ταχυκονέκτορες 10mm... σε διπλό black ice pro....

th_ResizeofPICT5681.jpg

Κοιτάζω, ξανακοιτάζω... παίρνω το μέτρο... ναι... pro είναι...#$^%&^&%$!#$!#$^%$$^

Η χαρά πάει για ρίζες....:rip:

H πλάκα είναι ότι στην απόδειξη έχει μπει black ice xtreme ΙΙ με ταχυνέκτορες 10mm... στην τιμή του σκέτου...:worship:

Ντάξει το κατάλαβα, κάνατε λάθος...

Περισσότερα αύριο που θα τους εντοπίσω...

Link to comment
Share on other sites

Α ρε Spanaks χαρας το κουραγιο σου,ποσο καιρο περιμενες για το extreme και πιος ξερει ποσο ακομα για να σου φερουν το ΣΩΣΤΟ ψυγειο:whistling .Για τον ιδιο ακριβως λογο εγω ποτε δεν παραγγελνω κατι απο multirama....το εχει ετοιμοπαραδοτο μια χαρα,δεν το εχει..? παμε αλλου ή στην χειροτερη περιπτωση παραγγελια απο αλλου.Εχω εμπειρια απο τα multirama με κατι ψυκτρες ενως φιλου μου που για να τις παρει "ητανε νιος και γερασε":eek:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με τα Multirama καλές εμπειρίες έχω μόνο στα ετοιμοπαράδοτα. Αν δεν υπάρχει κάτι ετοιμοπαράδοτο αναγκαστικά πάω αλλού. Για online αγορές καλύτερα τα online μαγαζιά πιστεύω :)

[πάντως θα ήθελα και μια pic σου όταν θα έβλεπες το 52X απορημένος :blink::o )

:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Spanaks

19 μέρες ήταν η αναμονή (δεν με ένοιαζε γιατί την είχα κάνει διακοπές...)

Δεν ήξερα βέβαια ότι άλλο θα παρείγκελνα και άλλο θα'ρχόταν...

Στην απόδειξη φαίνεται από που το έστειλαν (υποκατάστημα)?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Spanaks

Χμμμμ... Πωλητής WS-CENTRAL Τόπος φόρτωσης ΔΙΑΣ-Λ.ΓΕΝΗΜΑΤΑ βγάζεις άκρη?

Πάρε αύριο πρωί πρωί στο 801 11 15000 (Γραμμή Επικοινωνίας).

Αν δεν βγάλεις άκρη πάρε παραμάσχαλα, ψυγείο + απόδειξη-δελτίο αποστολής και πάνε στο Multirama στην Στουρνάρη (Αθήνα δεν είσαι?)...

Link to comment
Share on other sites

Διόρθωση... στην γραμμή επικοινωνίας λέει το μόνο εξειδικευμένο κατάστημα πληροφορικής στην Ελλάδα...

Τέσπα... το ψάχνουν... Θα ενημερώσω όταν ξεμπλέξουμε...

Α, επίσης η Asetek ήταν κλειστή μέχρι 22/8 οπότε όσοι περιμένατε ψυγεία, περιμένετε...

Add-on... Είχαν στείλει το xtreme με τους ταχυκονέκτορες στην απόδειξη επειδή δεν υπήρχε το σκέτο, και λόγω μπερδέματος στην αποθήκη ήρθε το pro. Tο xtreme θα έρθει από την Asetek την Παρασκευή, οπότε και θα γίνει η ανταλλαγή.... Τέσπα... Αντέχω...

’ντε να ξαναβγάζω τη μητρική να βάζω την αερόψυξη...

Link to comment
Share on other sites

off topic--> Δειτε το nexxos xtreme 2 το οποιο είναι σαν το black ice xtreme 2 και λίγο πιο χοντρο αν θυμαμαι καλα . 50 ευρώ τελική απο extremeshop .

Πολύ καλή τιμή---> για πολυ καλο ψυγείο [πιστευω]

Link to comment
Share on other sites

ετσι οπως τα περιγραφεις δεν πιστευω να υπαρξει κανενα προβλημα αλλαγης.

XAXxxaxaxaxa.... Αμ δε... Τελικά το ψυγείο μου είχε προωθηθεί σε κατάστημα για πώληση... Θα το παραλάβω το απόγευμα...

Not bad, not bad...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.