Jump to content



Συναντηση "χορτοφαγων" λαμπιτων ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7/10/05


ea6gka

Πότε σας βολεύει?  

23 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

καλα δεν νομιζω να πειραζει που ειναι μονο εσωτερικου χωρου , ισα ισα καλυτερα δε θα γινουμε και θεαμα:hehe:

απο τιμες wired πως παει ο ταυρος? εγω αυτο που ξερω ειναι ο καλαμποκας στη νεα σμυρνη και ειναι αρκετα φτηνος αλλα δεν ειναι και κορυφη στη γευση. πειτε και οι αλλοι κανα μαγαζι

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 539
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από ea6gka

καλα δεν νομιζω να πειραζει που ειναι μονο εσωτερικου χωρου , ισα ισα καλυτερα δε θα γινουμε και θεαμα:hehe:

απο τιμες wired πως παει ο ταυρος? εγω αυτο που ξερω ειναι ο καλαμποκας στη νεα σμυρνη και ειναι αρκετα φτηνος αλλα δεν ειναι και κορυφη στη γευση. πειτε και οι αλλοι κανα μαγαζι

άλλος είχε πληρώσει :hehe: :hehe:

δεν νομίζω ότι ήταν ακριβά... είχε και έναν παππού με μπουζούκι

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει μια καλη στο ψυρρη μεσα με κρεατικα στην σχαρα και πολυ καλες τιμες...απλα το θεμα ειναι που θα παρκαρετε εκει...χωρος υπαρχει αφθονος καθως και κρασι :) ...ονομα δεν θυμαμαι τωρα αλλα θα ρωτησω αν ψηνεστε για να μαθω(ειναι απεναντι απο μια εκκλησια λιγο πιο κατω απο το Θηριο για οσους το ξερουν)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ison

Υπαρχει μια καλη στο ψυρρη μεσα με κρεατικα στην σχαρα και πολυ καλες τιμες...απλα το θεμα ειναι που θα παρκαρετε εκει...χωρος υπαρχει αφθονος καθως και κρασι :) ...ονομα δεν θυμαμαι τωρα αλλα θα ρωτησω αν ψηνεστε για να μαθω(ειναι απεναντι απο μια εκκλησια λιγο πιο κατω απο το Θηριο για οσους το ξερουν)

Όταν πας ψυρρή υπάρχει πάντα μια οδός που έχει θέσεις... Βέβαια περπατάς 5 λεπτά αλλά κερδίζεις σε χρόνο παρκαρίσματος. Αυτή είναι η οδός ψαρομιλινγκου στην πλατεία κουμουνδούρου. Είναι πιο κοντά απ' όσο φαντάζεται κάποιος που δεν ξέρει...

Link to comment
Share on other sites

update 14

1.ea6gka

2.sotiris

3.blade pan

4.deadlock7

5.dinopoulos

6.haris1984

7.rootx

8.georgeadams

9.dpresv

10. Aristos87

αναποφασιστοι(ψηνονται...)

1.SLN

2.Spresv

3.esdee

4.Ison

5.Fragma (περιμενα να εισαι στους σιγουρους τεκνον φρουτε)

6.Ελπις

7.Totally wired

δεν πειραζει μαν , εχουμε και πολυ καιρο ακομα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aristos87

Ψιτ εσύ! Ετοιμάσου για μεγάλη κόντρα! :hehe:

Αααχ,...μικρο αθωο αγορακι! Θα φας μεγαλη ηττα...

Αρχική απάντηση από haris1984

μιλαει πολυ οποιος εχει λιγα να πει....θα μιλησω στην ωρα μου... :hehe:

;)

Αρχική απάντηση από ea6gka

καλα δεν νομιζω να πειραζει που ειναι μονο εσωτερικου χωρου , ισα ισα καλυτερα δε θα γινουμε και θεαμα:hehe:

Εννοειτε εξω! Καφριλα rulezzzzz..

Link to comment
Share on other sites

update 15

1.ea6gka

2.sotiris

3.blade pan

4.deadlock7

5.dinopoulos

6.haris1984

7.rootx

8.georgeadams

9.dpresv

10. Aristos87

11.suboy

αναποφασιστοι(ψηνονται...)

1.SLN

2.Spresv

3.esdee

4.Ison

5.Fragma (περιμενα να εισαι στους σιγουρους τεκνον φρουτε)

6.Ελπις

7.Totally wired

Link to comment
Share on other sites

Eγω θα φερω τον σκληρο μου να κρατησω οτι περισσεψει!:D Κατι μου λεει ομως οτι και σε δισκετα θα χωρανε μολις τελειωσουμε με τις κοιλιες τουρλα!Επειδη τελευταια στιγμη βλεπω να κανονιζουμε το m(eating) ελπιζω να καταφερω να παρω ρεπο εκεινη τη μερα..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.