Jump to content



ΑΞΙΖΕΙ Η ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ?


g_0x

Recommended Posts

Εγώ (επειδή όπως είπε σωστά και ο FrOst πριν, τα παραπάνω ΜΒ Ram δε μετράνε και πάρα πολύ σε αυτές τις κάρτες) θα έπαιρνα την MSI. 110 ευρώ δεν είναι τπτ, και η MSI βγάζει πολύ ποιοτικές κάρτες. The choise is yours!

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά θα σου πρότεινα:

Μητρική MSI K8N Neo4. Δώσε για αυτήν ~100 Ευρά. Τώρα υπάρχει κ η MICROSTAR MSI K8N NEO3-FSR RETAIL με 115Ε που ενσωματώνει τις τεχνολογίες Live Update3, MSI CoreCell, MSI CoreCenter, ΑΝ σε ενδιαφέρουν. Παραπάνω προσωπικά ΔΕΝ θα έδινα, πόσο μάλλον μια συμβατή με SLI ! Τί να το κάνεις το SLI με μια κάρτα γραφικών ~150Ε !!! Πεταμένα λεφτά κατά τη γνώμη μου

Επίσης για επεξεργαστή πάρε μια 3200+ Venice (~50Ε διαφορά είναι).

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σου πρότεινα να μην κάνεις καμία κίνηση ακόμα γιατί ουτε τα λειτουργικά έχουν σταθεροποιηθεί για επεξεργαστές 64bit αλλά ούτε και οι drivers και τα προγράμματα. The choise is yours:banging:

Link to comment
Share on other sites

Ωχ παίδες ! Συγγνώμη!

Το ίδιο λάθος ξάνάκανα !

Για μητρική προτείνω αυτήν που έχω εγώ !

Παρόλαυτα ΔΕΝ θα άξιζε να δώσεις τώρα λεφτά για το σύστημα αυτό !

Κράτα αυτά που έχεις και μετά, όταν τελειώσεις με τον καλό τον στρατό αγοράζεις σύστημα με 1200Ε !

Θα σου έλεγα να κάνεις ότι θα κάνω με τον άλλο μου τον παλιό ! Αστον έτσι όπως είναι κ βρές καμιά μεταχειρισμένη 3200+ κ μια μητρική NForce 4 (κ τα δυό θα σου κοστίσουν ~άντε 200Ε) !

Αυτά!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.