Jump to content


ψύκτρες γα μνήμες η ανεμιστήρα καλό?


DarkSaga

Recommended Posts

τι προτείνετε με τι κόστος και απο που?

επίσης ψαχουλεύοντας κανείς μόνο εμφραγμα μπορεί να πάθει....

http://www.tigerdirect.com/applications/SearchTools/item-details.asp?EdpNo=1480581&CatId=496

Vs

http://www.infoshop.gr/product.asp?PrID=66671

και ερωτώ.... τι το εξωτικό διπλασιάζει την τιμή εδω????????????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

μπα... το ιδιο ειναι. παρε τις χαλκινες και κανα φανακι 8αρι η 12αρι. εγω δεν εχω κουβερτες θα παρω ομως. εχω ενα φανακι 12αρι να βαραει cooler master silent fan αθορυβος τελειως 21 db. και τον εχω στερεωσει στο block επανω και ακουμπαει πανω και στο psu. μια χαρα θεση ειναι και οι μνημες ειναι δροσερες. 30 βαθμους περιπου εχουν σε εκεινη την περιοχη με το Musketeer.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από MaGiCMaN

μπα... το ιδιο ειναι. παρε τις χαλκινες και κανα φανακι 8αρι η 12αρι. εγω δεν εχω κουβερτες θα παρω ομως. εχω ενα φανακι 12αρι να βαραει cooler master silent fan αθορυβος τελειως 21 db. και τον εχω στερεωσει στο block επανω και ακουμπαει πανω και στο psu. μια χαρα θεση ειναι και οι μνημες ειναι δροσερες. 30 βαθμους περιπου εχουν σε εκεινη την περιοχη με το Musketeer.

μαστορα αναλογα και τη μνημες εχεις και ποσο τις εχεις κλοκαρει

ελα να δεις κατι TCCD στα 270mhz να χτιπανε 72αρες χωρις φανακι.......... αλλα με φανακι ειμαι στα 47-50 λολολ

Link to comment
Share on other sites

30 βαθμούς δεν έχω ποτε μάλλον πάνω στα ντιμάκια

και εχω ίδιο 12άρη με σένα

ίσως να είναι η απόκλιση του "μασκαρα" και του "πορτιέρη"

τι να πω..... κολλημένος στα 24 ακόμα λέω να τα δοκιμάσω τα θερμαλτεικ

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, μιας και το συζητάτε, εκείνο το σύστημα της Abit που δίνει παρέα με τις Fatal1ty για την ψύξη των μνημών (ειδική πατέντα με ανεμιστηράκια) παίζει να το βρούμε πουθενά (ή τουλάχιστον κάποιο παρόμοιο?)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.