Jump to content



Pro Evolution 5 Demo


Maximus

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από blade_pan

Nice...ελπιζω να ειναι καλυτερο στο gameplay!

Κατα τα αλλα τελειο!

Τι αλλο καλυτερο θες απο το Gameplay...Το παιχνιδι ειναι ηδη καταπληκτικο. Ισως λιγο το ΑΙ να θελει βελτιωση.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από blade_pan

Τι θελω?

Οχι ηλιθια foul,πιο πολλες κινησεις και οπως ειπες και εσυ βελτιωμενο AI...

Για τις κινησεις θα συμφωνησω. Για το μονο πραγμα που γουσταρω το FIFA ειναι για τις πολλες και διαφορες τριπλες που μπορεις να κανεις.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από helloween

Aπό ότι διάβασα σε ένα site το καινούριο το FIFA θα είναι θεεικό και δεν θα συγκρίνεται με κανένα έχετε ακούσει εσείς κάτί?

Εγω δεν ξερω τπτ. Πως θα λεγεται το καινουργιο ΦΙΦΑ?? ΦΙΦΑ 2006??

Υ.Γ. Οτι και να γινει το ΦΙΦΑ δεν προκειτε να ξεπερασει το Pro. Στον μονο τομεα που το ξεπερναει ειναι στα γραφικα. Πουθενα αλλου.

Link to comment
Share on other sites

αν κρινω απο αυτα τα βιντεακια http://www.trance.gr/~john2/ τοτε PES 1 > PES 3 > PES 5 :p :P περισσοτερα εδω -----> http://www.gamers.gr/forum/showthread.php?t=1415&page=2 ειδικα το #20 ειναι πολυ κατατοπιστικο :p

για το FIFA 2006 ειμαι πιο αισιοδοξος, πιστευω οτι τα παιδια της EA βαλανε μυαλο με τοση κοντρα που επεσε :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από theHitma@n

Για τις κινησεις θα συμφωνησω. Για το μονο πραγμα που γουσταρω το FIFA ειναι για τις πολλες και διαφορες τριπλες που μπορεις να κανεις.

νομιζω οτι το παιχνιδι ειναι αριστο γιατι απλα ειναι ρεαλιστικο,δεν μπορουνε να κανουνε ολοι τριπλα/η δεν πιανουνε παντα οι τριπλες κτλ που ειναι το μη φυσιολογικο???δηλαδη θελετε να σας δωσουνε τριπλα που να περναει 5 παιχτες και να πιανει παντα??...παντως υπαρχει και το edit γιαυτους που θελουνε να κανουνε τα πραγματα πιο ευκολα...επισης το AI στα 5ο επιπεδο ειναι αψογο(τωρα αν παιζεις στο easy παω πασο),,,οι μοναδικες ενστασεις μου ειναι οσον αφορα τους σχολιαστες-θα ηθελα μια μεγαλυτερη ποικιλια- ειναι λιγο ''περιεργο να κερδιζεις 5-0 να τρως στο 90 goal- και οι speakers να ονειρευονται ανατροπη...

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε αμαρτολε...Δεν λεω οτι θα πρεπει να υπαρχουνε τριπλες που να μπορεις να περασεις 5 παικτες με μια. Απλα θα μπορουσαν να υπαρχουν περισσοτερων ειδων τσαλιμακια. Απο εκει και περα εξαρταται απο το αν ο παικτης ειναι ικανος για να κανει τετοια κολπα. Δηλαδη δεν μπορει να παρει την μπαλα ο Campbell να αρχισει να περναει ολους τους παικτες τις αντιπαλης ομαδας και να βαλει γκολ, αυτο δεν λεει καθολου. Τωρα για την δυσκολια με προσβαλεις...Το παιζω στα 5 αστερια και φιλικα στα 6. Απλα το ΑΙ καπου τα χανει. πχ Στο ελευθερο αντι να κανει βολε ο αντιπαλος τερματοφυλακας παει και την δινει στον αμυντικο μπροστα του, ε του την κλεβω εγω με τον επιθετικο και βαζω γκολ σε κενη εστια:whistling ...Επισης οταν ειμαι μεσα στην περιοχη τους με μαμανε στα πεναλτυ. Σε καθε 2 αγωνες δεν υπαρχει περιπτωση να μην κερδισω ενα πεναλτυ!! Κατι τελευταιο(γιατι σας κουρασα), βγανει απο τα πλαγια ο παικτης μου και παταω να βγαλει συρτη σεντρα. Μερικες φορες γιατι ειναι πολυ πλαγια την στελνει κατευθειαν προς το τερμα με αποτελεσμα ο τερματοφυλακας τους να κοιματε και να την σπρωχνει μονος του στα διχτια:blink: ...!!!!

Link to comment
Share on other sites

FIFA 2k6 DEMO

http://www.gamershell.com/download_10534.shtml

give it a try, εμενα μου αφησε καλυτερες εντυπωσεις σε συγκριση με το PES5 demo, εξαλλου μην ξεχναμε οτι για να εκανε αποκλειστικο review το PS2 magazine κ να του εβαλε 10/10 κατι βρωμαει :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από theHitma@n

Το παιζω στα 5 αστερια και φιλικα στα 6. Απλα το ΑΙ καπου τα χανει. πχ Στο ελευθερο αντι να κανει βολε ο αντιπαλος τερματοφυλακας παει και την δινει στον αμυντικο μπροστα του, ε του την κλεβω εγω με τον επιθετικο και βαζω γκολ σε κενη εστια:whistling ...Επισης οταν ειμαι μεσα στην περιοχη τους με μαμανε στα πεναλτυ. Σε καθε 2 αγωνες δεν υπαρχει περιπτωση να μην κερδισω ενα πεναλτυ!! Κατι τελευταιο(γιατι σας κουρασα), βγανει απο τα πλαγια ο παικτης μου και παταω να βγαλει συρτη σεντρα. Μερικες φορες γιατι ειναι πολυ πλαγια την στελνει κατευθειαν προς το τερμα με αποτελεσμα ο τερματοφυλακας τους να κοιματε και να την σπρωχνει μονος του στα διχτια:blink: ...!!!!

δεν ξερω αν μιλαμε για το ιδιο παιχνιδι,αλλα νομιζω οτι το επιπεδο δυσκολιας σταματαει στα 5 αστερια...

οσον αφορα τα αλλα.....πραγματι κι εγω εχω κλεψει αρκετες φορες την μπαλα απο αμυντικο...ο οποιος ειναι για τον φουτσο.....απο κανεναν καλο πχ καναβαρο δεν υπαρχει περιπτωση να την παρεις...

πεναλτι....ολα εξαρτωνται απο τους αντιπαλους αλλα και την εδρα..σε εκτος εδρας παιχνιδι δινει παρα πολυ δυσκολα ,ενω στην εδρα σου με μεγαλυτερη ευκολια...

οσον αφορα το τελευταιο περι λαθους του τερματοφυλακα ...αρχισα το μαστερ λιγκ απο την χρονια 2004 και τωρα ειναι στο 2019 ..15 σεζον χ 45 ματς?? 675 παιχνιδια δεν μου εχει συμβει ποτε να βαλω γκολ επειδη ο τερματοφυλακας κοιμοταν-λαθος του αμυντικου ναι-αλλα του τερματοφυλακα ποτε...

Link to comment
Share on other sites

Και πάλι πιστεύω οτι το PES σε σύγκριση με το FIFA είναι σαφώς ανώτερο οπότε πιστεύω οτι και το καινούργιο θα διατηρήσει τα σκήπτρα.Οψόμεθα μέχρι τις τελικές εκδόσεις.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.