Jump to content



Πρωτασεις για tv tuner.


thrasher

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ξαναρθα!Λοιπον!Μεσα στη βδομαδα σκοπευω να παρω ενα tv tuner.

1)Να ειναι ποιοτικο.

2)το πολυ 60ευρο.

3)Να μπορω να γραφω αυτο που βλεπω και καλο θα ηταν να μπορουσα να προγραμματισω την ωρα εγραφης!(αυτα νομιζω τα κανει το προγραμμα)

4)usb η pci(τι ειναι καλυτερο?)

5)καλη εικονα και πολλα καναλια!

Ενδιαφερομαι επισης και για μια κεραια.Φτηνη με πολυ καλο σημα.

Βοηθειστε παιδες!

Link to comment
Share on other sites

οι leadtek φερουν πολυ καλο εξοπλισμο,εχουν σχετικα καλη εικονα,αλλα θελουν παρα πολυ καλο σημα.Εγω leadtek εχω και αν επαιρνα καρτα τηλεορασης αυτη τη φορα θα δοκιμαζα κατι διαφορετικο πχ terratec καθως και μια αλλη που δεν θυμαμαι πως λεγεται

Link to comment
Share on other sites

TwinHan TV-Plus με 35 ευρώ για τέλεια λήψη!

συμφωνώ και επαυξάνω...έχει τις λειτουργιες που θες και σίγουρα θα σου δώσει την καλύτερη δυνατή εικόνα ως προς το σήμα που λαμβάνεις στη πολυκατοικία...

...κατ' εμέ δεν έχει νόημα να δώσεις παραπάνω, εκτός αν θες hardware mpeg encoding και δυνατότητες picture in picture...

το έχω ξαναπεί σ' άλλο θέμα...με τη Leadtek PVR2000 έπιανα τα ** και σ εκείνα που είχα εικόνα, ήταν αλλοιωμένα τα χρώματα, ενώ με την Twinhan πιάνω πολύ καλά αρκετά κανάλια και ικανοποιητικά εκείνα που με την προηγούμενη δεν εμφανίζονταν καν...

Link to comment
Share on other sites

ασφαλώς η κεραία-το σήμα ευθύνεται...σε κάθε περιπτωση όμως η Twinhan θα σου δώσει τη καλύτερη εικόνα...αν τώρα έχεις πολύ καθαρή λήψη, τότε η διαφορά που θα δείς είναι μικρή...οπότε κριτήριο αγοράς στη περίπτωση αυτή είναι οι επιπλεον λειτουργίες που μπορεί να θες...ραδιόφωνο, hardware κωδικοποιητής κτλ...και βέβαια η τιμή...στα 35 η Twinhan απλώς νομίζω ότι δεν έχει αντιπαλο...ίσως μονο την Asus, μερικές κάρτες της οποίας κατασκευάζει η twinhan, όπως έχει αναφερθεί σε άλλο νήμα...

εγώ την αγόρασα απο εδώ...

http://www.ok-technologies.com

Link to comment
Share on other sites

Nα ρωτισω κατι?Εγω βασικα θελω την καρτα για να γραφω χωρις να ειμαι σπιτι ενα εργο.Γι αυτο θελω την καλυτερη ποιοτητα εγγραφης.Νομιζω οτι ειναι το mpeg4.Γι αυτο θελω μια καρτα με πολυ καλο σημα και αυτο το χαρακτιριστηκο.Ακουω

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Wizard!

ΜΗΝ πάρεις PixelView... Δε δούλεψε ποτέ σωστά... Και όχι μία, αλλά τρεις που έχουν πάρει φίλοι κατά καιρούς...

Αρχική απάντηση από Τζώρτζης

pixelview play tv 400 usb δοκιμασμένη και πολύ ικανοποιημένος.

Ας την αποφυγω καλυτερα αφου μερικες ειναι ελλατωματικες.

αυτην

Πως σας φαινεται?Εχει οσα θελω αλλα περιμενω γνωμες για το σημα της........

Θα διαβασω και ενα review που εχω γι αυτην.

Link to comment
Share on other sites

Λυθηκε η απορια.Αυτο οπως διαβασα και στο γουγλη ηταν ελλατωματικο και ετσι το αποσιρανε και στη θεση του εβγαλαν αυτο

Αυτο θα παρω!

Μια απορια.Αυτο εχει δυνατοτητα προγραμματισμενης εγγραφης οπως το αλλο?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.