Jump to content



2πλο Ψυγειο στο Kandalf!


Proteus

Recommended Posts

Καλημερα σε ολους. Μου έχει κάτσει "ασχημα" στο ματι το Kandalf και σκέφτομαι να το πάρω.

Σκέφτομαι όμως αν θα χωρέσει στο όρθιο στις μπροστα 5,25' θέσεις το διπλό ψυγείο μου (Black Ice Extreme 2).

Αυτός ειναι και ο μονος ενδιασμός μου. Ας απαντήσουν οι γνώστες....

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Proteus

Καλημερα σε ολους. Μου έχει κάτσει "ασχημα" στο ματι το Kandalf και σκέφτομαι να το πάρω.

Σκέφτομαι όμως αν θα χωρέσει στο όρθιο στις μπροστα 5,25' θέσεις το διπλό ψυγείο μου (Black Ice Extreme 2).

Αυτός ειναι και ο μονος ενδιασμός μου. Ας απαντήσουν οι γνώστες....

Ευχαριστώ

προσφατα εστισα ενα τετιο κουτακι στην δουλια............

εντιποσεις μετριες

απο χορο αστα να πανε μονο ενα 12αρι ψυγειο μπορεις να βαλεις και τιποτα αλλα εκτος αν κανεις πατεντες με 2πλο πατο η τιποτα αλλο

και αλλη μια απο εμενα STACKER το κουτι απλα γραφει

Link to comment
Share on other sites

Θα έλεγα και άλλη μια απο μένα......stacker :D αυτό έχω,

ομως αφού σου έκατσε το kandalf, και δεν είναι και άσχημο, η πρώτη μου παρατήρηση είναι γιατί δεν παίρνεις armor, το kandalf έχει την ενοχλητική πόρτα μπροστά.

Η δεύτερη παρατήρηση είναι, διπλό ψυγείο μπροστά δεν χωράει, θα σου πρότεινα να κάνεις την δική μου πατέντα με τον ψεύτικο πάτο, βολεύει και δεν χαλάει το κουτί, αντιθέτως αν γίνει καλό την φτιάχνει.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μια φορά που ήθελα να βάλω "μεγάλο" ψυγείο στο Kandalf δεν βρήκα τρόπο...

Αυτό που έκανα ήταν να βάλω ένα 12αρι πίσω και ένα 8αρι επάνω, δεν είναι το ίδιο με το 2πλό αλλά δεν χρειάστηκε να επέμβω στο κουτί (κάτι το οποίο δεν ήθελα).

dsc000544pw.th.jpg

Stacker λέμε

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.