Jump to content



Τι σύστημα έχετε AGP or PCI-E


helloween

Τι σύστημα έχετε  

122 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από JimmyFox

AGP κι εδώ. Το SLi δεν είναι κάτι που με ενδιαφέρει, Διπύρηνο μπορώ να βάλω στην μητρική που έχω, έχω πολλές PCI κάρτες και έχω πολύ κάρτα γραφικών σε AGP.

Το pci-e θα το έχω αναγκαστικά όταν με το καλό θα βγουν οι DDR3 και θα μεταβώ σε άλλο socket.... (Εκτός κι αν κάτι πάει στραβά και αναγκαστώ να αλλάξω μητρική ή κάρτα γραφικών....)

Ακριβως ακριβως ετσι

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

AGP μεχρι να παμε σε amd64,

και πότε θα παμε εκει?

οταν :

θα μπορω να κανω με τα win64 το 80% όσων κανω με τα xp32,

ή οταν βγουν παιχνίδια του γούστου μου που θα σέρνονται με Barton και vga επιπέδου 6600-6800 σε 1024.

ή κερδισω κανα λοτο, οποτε μαζι με 2-3 αμαξάκια, θα παρω και 4-5 pcακια να μου βρίσκονται :)

εχουμε μέλλον!

Link to comment
Share on other sites

Με το agp είμαι καλυμένος, για τις δυνατότητές μου πάντα. Αλλά σίγουρα το επόμενο θα είναι pci-e. Όσο για την αγορά καινούριου, πιστεύω είναι αυτονόητο το pci-e, καθότι είναι τωρινή τεχνολογία.

Link to comment
Share on other sites

PCI-E και δεν βρίσκω λόγο να μην έχω. Μια χαρά πάνε τα παιχνίδια γιατί να μην αλλάξω?

:innocent:

Ο λόγος είναι ότι είχα βρεί μια x800XL στα 250 Ε και ήταν αμαρτία να μην την πάρω:unsure:

:OT: Κανένας με AGP-Express :D (ανταπτοράκι)? :p

Link to comment
Share on other sites

AGP μεχρι να λιωσει !!!

Μετα θα γινει ολικη αναβαθμιση του συστηματος.

Αυτη τη στιγμη το δικο μου SYS ειναι του 8/2003 και ακομα, κατ'εμε με καποιες ψιλοπροσθηκες που του εκανα , αγγλιστι ---> "rock's".

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει λόγος να σκοτώσω μια AGP 6800 ULTRA που με υπερκαλύπτει σε ότι παιχνίδι έχω δοκιμάσει ????

ΟΧΙ φυσικά .... :D

Αργότερα όταν ωριμάσουν τα πράγματα και βρώ το απαραίτητο κομπόδεμα θα πάω και εγώ σε PCI -ex .... :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.