Jump to content



Τι σύστημα έχετε AGP or PCI-E


helloween

Τι σύστημα έχετε  

122 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Πιστεύω πως είμαστε ένα μεγάλο ποσοστό της αγοράς όπότε θα μας υπολογίσουνε και στα καινούρια μοντέλα των καρτών τους οι εταιρείες. ΜΗΝ ΕΝΔΙΔΕΤΕ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Seeker

AGP και εγώ.

Νομίζω πάντως πως τα αποτελέσματα θα είναι μεγάλα για το PCI-Express όχι τόσο γιατί έχει αποκτήσει αξιόλογο μερίδιο, όσο για το οτι είμαστε σε forum που συχνάζουν αρκετά άτομα που επιδιώκουν να είναι όσο γίνεται μέσα στις εξελίξεις.

ditto

Link to comment
Share on other sites

AGP. Δεν πολυπαίζω παιχνίδια, αυτά που παίζω τα παίζει μια χαρά, γενικώς το σύστημα πετάει (μόνο λίγη μνήμη θέλει βασικά) οπότε γιατί να αλλάξω; Στο επόμενο σύστημα (αν και όταν) όμως θα βάλω PCI express...

Link to comment
Share on other sites

PCI-E για μένα. Έκανα αναβάθμιση πριν λίγους μήνες οπότε για 939 που ήθελα με προοπτική να το κρατήσω τουλάχιστον 3 χρόνια, με τις λιγότερες δυνατόν αναβαθμίσεις, ήταν μονόδρομος. Αφού πούλησα και το παλιό μου PC με AGP ήταν ευκαιρία.

Link to comment
Share on other sites

AGP κι εδώ. Το SLi δεν είναι κάτι που με ενδιαφέρει, Διπύρηνο μπορώ να βάλω στην μητρική που έχω, έχω πολλές PCI κάρτες και έχω πολύ κάρτα γραφικών σε AGP.

Το pci-e θα το έχω αναγκαστικά όταν με το καλό θα βγουν οι DDR3 και θα μεταβώ σε άλλο socket.... (Εκτός κι αν κάτι πάει στραβά και αναγκαστώ να αλλάξω μητρική ή κάρτα γραφικών....)

Link to comment
Share on other sites

agp και no problem στο μελλον βλεπουμε.Μεχρι στιγμης καλυπτομαι πληρως.Και μ'ενοχλει αρκετα το "παρε αυτο,παρε εκεινο,παρε το αλλο"για λογους υπερβολης και οχι ουσιας.Το χρημα βγαινει δυσκολα στην Ελλαδιτσα μας κυριοι,και καποιοι εκτος συννορων δεν το γνωριζουν.

Link to comment
Share on other sites

Agp και εγω. Δεν βρισκω τον λογο να κανω τωρα αναβαθμιση για να παω σε pci express. Βεβαια αν σταματησουν να βγαινουν καρτες σε agp, και δεν μπορεσω να βρω μια agp καρτα που να με καλυπτει τη δεδομενη στιγμη, τοτε αναγκαστικα θα αναβαθμιστω...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.