Jump to content



Πληκτρολογιο για Gaming?


Solid Snake

Recommended Posts

Μιας και αυτην την εποχη σκοπευω να αγωρασω το νεο μου ποντικι ειπα να αλλαξω και το πληκτρολογιο μου.

Με βασικο κριτηριο τα παιχνιδια λοιπων, θελω να μου πειτε ποιο πληκτρολογιο εσεις θεωρειτε καλυτερο και πιο βολικο στα δαχτυλα.

Ευχαριστω εκ των προτερων :flower:

Link to comment
Share on other sites

http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=18076&highlight=logitech+g15

http://www.logitech.com/index.cfm/products/details/US/EN,CRID=2166,CONTENTID=10717

Δες αυτο φαινεται πολυ καλο αλλα δεν εχει βγει ακομα.Διαβασα οτι θα κυκλοφορισει απο 15-10-05

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Rayden

Τελικά το θέμα με το πάτημα πολλών πλήκτρων που κολλάνε (δηλ. δεν υπακούνε όταν πατιούνται 3-4 μαζί) έχει λυθεί σε κανένα πληκτρολόγιο? Στα USB ίσως?

Το πρόβλημα εμφανίζεται μόνο όταν το πληκτρολόγιο είναι σε PS2... ;)

ΥΓ: Πωωωω! Τι αστέρι είναι αυτό το G15 ρε παιδιά; Τώρα μόλις το είδα... :drool:

ΥΓ2: Αλλά ό,τι και να μου πείτε, το MS office keyboard μου δεν το αλλάζω με κανένα... :D

Link to comment
Share on other sites

Να προτείνω επίσης και αυτό το φοβερό keyboard που μόνο σε φώτο και στα ονειρά μου θα βλέπω.:D

keyb_002.jpg

Τσεκάρετε το παρακάτω link αμέσως και θαυμάστε:cool:: http://www.artlebedev.ru/portfolio/optimus/

Link to comment
Share on other sites

Το έχουμε αναφέρει 1002 φορές το πληκτρολόγιο με τα κομπιά-οθόνες... :p Πολύ ωραίο, δε λέω, αλλά όσο να ναι, τόσα λεφτά για πληκτρολόγιο, προσωπικά δεν τα δίνω... :)

Link to comment
Share on other sites

ετσι...

και μετα καθε φορα που χανεις σε παιχνιδι και το χτυπας λιιιιιιιγο ποιο δυνατα (εχω χασει 3 πληκτρολογια ετσι) να κλαις....

εγω με αυτο το kb πιξελ να μου καει θα τσαντιστω....

Link to comment
Share on other sites

:p Πρέπει να μάθεις να συγκρατείσαι τέκνον μου... :p

Προσωπικά πάντως απέχω της συνήθειας να βαράω πληκτρολόγια, οθόνες και τα συναφή...

(περιτό να πω οτι ένας φίλος μου μπιπ την οθόνη του επειδή τη βάραγε όταν έχασε στο warcraft...) :p

Link to comment
Share on other sites

Εγω ξερω τι σημενει αυτοσυγκρατηση πια....Μετα απο παμπολες μπουνιες που αρπαζαν τα κουμπια : jhugkbnm και space αφου εχανα στο Arathi, σταματησα να τα βαραω...Τωρα πια "τις ακουει" το ποντικι που αφου το υψοσω περιπου 5 εκατοστα και το βαραω με ολη μου την δυναμη :p

Aλλα πριν το wow δεν ειμουνα ετσι.....γιατι αραγε??

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

Το έχουμε αναφέρει 1002 φορές το πληκτρολόγιο με τα κομπιά-οθόνες... :p Πολύ ωραίο, δε λέω, αλλά όσο να ναι, τόσα λεφτά για πληκτρολόγιο, προσωπικά δεν τα δίνω... :)

αξίζει πάντως να το αναφέρουμε συνέχεια! :) Πλάκα κάνω!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.