Jump to content



Logitech G15 Gaming Keyboard - Ομαδική Αγορά


spc

Recommended Posts

Μιας και βλέπω ότι είμαστε αρκετοί που το λιγουρευόμαστε και επειδή δεν βλέπω την αντιπροσωπεία πολύ ''θερμή'' αναφορικά με το θέμα, για να δούμε πόσοι ενδιαφερόμαστε σοβαρά μπας και πείσουμε την αντιπροσωπεία να το φέρει.

Απ' ότι έχω δει στο εξωτερικό, το κόστος παίζει στα ~80 . Η τιμή προφανώς είναι εντελώς ενδεικτική αλλά δεν πιστεύω ότι τα +/- 10-20 θα αλλάξουν κάτι για όσους πραγματικά ενδιαφέρονται.

Επαναλαμβάνω ότι σκοπός του θέματος δεν είναι τόσο η επίτευξη της καλύτερης τιμής όσο το να καταφέρουμε να το δούμε στα μέρη μας (μέσω της αντιπροσωπείας πάντα).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

σου πα ε? το dinovo το πηρα αυτη τη παρασκευη γιατι δε μπορουσα να περιμενω αλλο... 48ωρες μετα (και υστερα απο ΠΟΛΥ ελαφρυ μπουνιδι) απωλεσα το "w"...

lol

τελικα ειναι πολυ elegant αυτο το dinovo για μενα....

Link to comment
Share on other sites

απο οτι ειδα λενε σε 15 μερες θα released....

παρολα αυτα υπαρχουν ηδη ατομα στο usa που το εχουνε...λολ... δε καταλαβαινω πως γινεται αυτο

επισης κατι ακουγεται για ψιλοπροβληματακια στα commands του lcd καθως και στα profil που κραταει...

ειδομεν....

αντε spcako κανε την καλη....

και 8α δεις ο ζαρρουκος μετα ;)

Link to comment
Share on other sites

Επειδη και εγω ενδιαφερομαι για το πληκτρολογιο εχω καποιες ερωτησεις για τις παραγγελιες. Σας εμπιστευομαι ολους εδω μεσα σιγουρα, το προβλημα ειναι πως θα δωσω τα λεφτα? Γιατι δεν εχω πιστωτικη, θα τα βαλω σε καποιον λογαριασμο? Εγω μενω θεσσαλονικη, θα το στειλετε με ταχυδρομειο η θα συναντηθω με καποιον? Ισως να ακουγονται χαζες οι ερωτησεις για καποιους αλλα δεν εχω ξαναχρησιμοποιησει το "συστημα"¨αυτο.

Link to comment
Share on other sites

φιλε nooba, μην ανυσηχεις...

θα δωσεις τα λεφτα σε μενα και γω σου υποσχομαι να τα δωσω στον spc.... :p

περα απο την πλακα :) φανταζομαι θα κανουμε καταθεση στο λογαριασμο του spc (καπου στην ελβετια νομιζω)...

και απλως μετα (οταν παραλαβει) θα μας τα στειλει (φυσικα επιβαρυνομαστε εμεις για τα μεταφορικα)

υγ..spc η ιντερπολ σε ψαχνει ακομα ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

.......ΜΕΤΡΗΤΑ ΟΦ ΚΟΡΣ.......

Ε, οφ κουρς. Δερ γουοζ νο ριζον του σει ιτ :p

Αρχική απάντηση από Zarras

απο οτι ειδα λενε σε 15 μερες θα released....

παρολα αυτα υπαρχουν ηδη ατομα στο usa που το εχουνε...λολ... δε καταλαβαινω πως γινεται αυτο

επισης κατι ακουγεται για ψιλοπροβληματακια στα commands του lcd καθως και στα profil που κραταει...

ειδομεν....

Για το θέμα της διαθεσιμότητας, είναι γνωστά πράγματα (lucky USA, Japan...).

To καλό όμως είναι ότι συνήθως αργούν αλλά έρχονται με τα προβλήματα διορθωμένα.

Αρχική απάντηση από Zarras

αντε spcako κανε την καλη....d

και 8α δεις ο ζαρρουκος μετα ;)

Γιάννη...Φοβάμαι με αυτά που λες.....Να φυλάω τα νότα μου; :p

Αρχική απάντηση από rip_noob

Επειδη και εγω ενδιαφερομαι για το πληκτρολογιο εχω καποιες ερωτησεις για τις παραγγελιες. Σας εμπιστευομαι ολους εδω μεσα σιγουρα, το προβλημα ειναι πως θα δωσω τα λεφτα? Γιατι δεν εχω πιστωτικη, θα τα βαλω σε καποιον λογαριασμο? Εγω μενω θεσσαλονικη, θα το στειλετε με ταχυδρομειο η θα συναντηθω με καποιον? Ισως να ακουγονται χαζες οι ερωτησεις για καποιους αλλα δεν εχω ξαναχρησιμοποιησει το "συστημα"¨αυτο.

Mην σε προβληματίζει κάτι.

Μία κανονική αγορά είναι από όλες τις πλευρές (πληρωμή, εγγύηση, αποστολή κλπ).

Όταν έρθει η ώρα με το καλό θα τα πούμε αναλυτικά. :)

Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω το εχω παραγγειλη απο πανω 75 ευρο αλλα η παραδοση θα αργησει λιγο τωρα με τα μεταφορικα θα βγει πανω κατω οσο με την τιμη που λετε

http://www.komplett.se/k/ki.asp?sku=312712&cks=PRL

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras

pre order μπορεις να κανεις οποτε 8ες....

το 8εμα ειναι ποτε 8α το εχεις...

δεν την κανεις cancel την παραγγελεια να γινεις ο ....8ος?

:)

ρε παιδες ειδη πληρωσα,οχι εγω αλλα τα δικας σας ποτε θα ερθουν?

Link to comment
Share on other sites

τι ποτε 8α ερ8ουν?

αφου ακομα δεν εχει κυκλοφορησει στην ευρωπη...

ελπιζω σε καμια ματσακωνιά του spc... ακα να κανει παραγγελεια απο τπτ αμερικα ή ασια, μπας και το παρουμε πιο γρηγορα.... γιατι λογικα μολις σκασει 8α εξαφανιστει ....

παντως ακομα και αν εχεις δωσει λεφτα μπορεις να ζητησεις refund, συνηθως δεν εχουνε προβλημα... απο κει και περα πραξε οπως σε βολευει :)

Link to comment
Share on other sites

παραλαβη θα κανω αρχες Δεκεμβριου,και ειδη εχουν προπληρωσει και αλλα ατομα,παντος εχω να πω οπως για προιοντα χ1800χτ στο ΚOMPLETT γινεται χαμος ποιος θα την προτοπαρει την καρτα αφου ολοι δωσαν χρηματα.σορρυ για το :OT:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.