Jump to content



Logitech G15 Gaming Keyboard - Ομαδική Αγορά


spc

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από greekfragma

το θεωρεις απιθανο να μιλησα με ατομο της οκταμπιτ σε προσωπικο νουμερο εκτος γραφειου?:whistling

όσο και το να ήταν στην αποθήκη τους το Σάββατο τα g15 και g7.... :shifty:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Ερωτησούλα:

(Επειδή δεν το βλέπω πουθενά...)

Με καλώδιο είναι το πληκτρολόγιο;

(Και κάτι ακόμα: παιδιά τα πληκτρολόγια ήρθαν, μόνο που τα έχει "κλείσει" όλα ο spc και κάνει μονοπώλειο. - Πιστεύεται τώρα οτι του ήρθε ξαφνικά ιδέα για Ομαδική; :p )

@spc: Εμένα θα μου το φέρεις αυτοπροσώπος;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Ilias83 [Σήμερα, στις 00:43]

Ερωτησούλα:

(Επειδή δεν το βλέπω πουθενά...)

Με καλώδιο είναι το πληκτρολόγιο;

(Και κάτι ακόμα: παιδιά τα πληκτρολόγια ήρθαν, μόνο που τα έχει "κλείσει" όλα ο spc και κάνει μονοπώλειο. - Πιστεύεται τώρα οτι του ήρθε ξαφνικά ιδέα για Ομαδική; :p )

@spc: Εμένα θα μου το φέρεις αυτοπροσώπος;

Ναι, με καλωδιο ειναι.

Αν θελεις να το δεις ,πες μου να σου πω που...:whistling

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Stratos

Ναι, με καλωδιο ειναι.

Αν θελεις να το δεις ,πες μου να σου πω που...:whistling

:D :D :D Φαντάζομαι που εννοείς, αλλά δεν βλέπω ακόμα τίποτα... :whistling

Όμορφο φαίνεται το πληκτρολόγιο, αλλά έτσι όπως είμαι στο δωμάτιό μου και όπως έχω συνηθίσει 2 χρόνια τώρα, η ασύρματη τεχνολογία μου έχει γίνει απαραίτητη...

(Όταν χτυπάει το κινητό και παίζεις βέβαια υπάρχει ένα προβληματάκι...)

Link to comment
Share on other sites

spc

Zarras

Trooper

Solid Snake * 2

Mustap

Greekfragma * 3

rip_noob

YDinopoulos

Bird

Total: 12 - Not bad

Αναμένουμε νέα για ημερομηνία παράδοσης(γιατί βέβαια περιττό να πω ότι ο Φραγμούλης μάλλον μίλαγε με τον Μορφέα τις προάλλες.:p)

Link to comment
Share on other sites

Αν και η φωτογραφία δε διακρίνεται καλά νομίζω πως όλοι καταλαβαίνουν ποιας κυρίας η υπογεγραμμένη φωτό είναι στα δεξιά του keyboard...

Αααααα ναι ξέχασα να το αναφέρω... Μόλις μου ήρθε.....

post-48-1416072302,811_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το software είναι όσο και πρακτικΙό χρειάζεται. Με το που το εγκαθιστάς αυτόματα ψάχνει το σκλητό για παιχνίδια και δημιουργεί profile για καθένα απο αυτά. Η ανάθεση μακροενταλής στα 18 κουμπάκια γίνετα χωρίς τη χρήση (απαραίτητα) του software. H οθονίτσα είναι χλίδα (εν μέρει αποθημένο απο όταν ήθελα να πάρω μια matrix orbital) και έχει (έχρι τώρα τουλάχιστον που το σκαλίζω τρεις λειτουργίες. Σου δείχνει είτε ημερομηνία και ώρα, είτε cpu&ram utilisation είτε το τι παίζει ο media player. H τέταρτη λειτουργία αφορά τις πληροφορίες όταν παίζεις παιχνίδια πράγμα που ακόμα δεν έχω κάνει μιας και έχω πήξει με μια εργασία.

Εκεί που πραγματικά το πληκτρολόγιο δίνει ρέστα είναι στην αίσθηση του πληκτρολογίου. Τα πλήκτρα έχουν ακριβώς την κατάλληλη αντίσταση. Επιπλέον η όλη διαδρομή των πλήκτρων είναι πολύ "μαλακή" (σόρρυ παιδιά δε μπορώ να βρω κάπως καλύτερα να το περιγράψω) αλλά αυτή μου η αίσθηση ενδεχομένως να οφείλεται στην διμηνη αισθησή μου στο πληκτρολόγιο του toshiba. Όσον αφορά το μπλέ φωτισμό του πληκτρολογίου.... Tάβλα (έτσι μιλάμε εμείς στην Ταλαμάτα ;)

Τώρα για τα άλλα extra (media control buttons, 2 port usb hub, ) νομίζω πως τα ξέρετε....

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σενα μαγαζι στην θεσσαλονικη μου ειπαν πως το περιμενουν απο δευτερα....Η τιμη του κατω απο 100 euro,γιατι συνιθος σφαζουν εδο :p αν ενδιαφερετε κανεις να του πω το μαγαζι....Μην κανω και τζαμπα διαφιμιση..........

Link to comment
Share on other sites

παιδια συγνωμη αλλα πρεπει να ακυρωσω την αγορα.κατι οτι τα λεφτα ειναι περιορισμενα τωρα τελευταια,κατι οτι θα παω φανταρος σε λιγο καιρο,κατι τα γυμναστηρια,μαθηματα κτλ και δε μπορω να ανταποκριθω.περιττο να πω οτι το ιδιο ισχυει και για το g7 :cry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.