Jump to content



Format,βοηθεια!


thrasher

Recommended Posts

Εγώ δεν έχω δει κάτι το τρανταχτό σε διαφορές όλα τα φορματ σε γρήγορο τα έβαλα και όλα είναι οκ

Τώρα για τα win σε κάποια φάση θα σου ζητήσει το serial number αφού πρώτα ρωτήσει ώρες και ημερομ απλά επόμενο next οκ κτλμετά μη σε τρομάξει τυχόν επανεκκίνηση είναι μέσα στο πρόγραμμα

εδιτ

Το σύστημα θα κάνει 2 επανεκκινήσεις μία μετά το φορμάτ και μία αφού έχουν ολοκληρώσει την εγκατάσταση

εδιτ 2

Ναι γίνεται να τους περάσεις τους drivers όποτε θες αλλά οι συσκευές του συστήματος δε θα δουλεύουν στο μάξιμουμ

Link to comment
Share on other sites

Αφου ετσι κι αλλιως μολλις εγκατασταθουν τα windows θα τον κλεισω.Σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ.Με σωσατε!!!!Τωρα αν σε λιγο προκυψει καποιο προβλημα...ελπιζω να μην εχετε βγει!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από deadlock7 [Σήμερα, στις 01:39]

ΗΜΑΡΤΟΝ!Προβλημα ειναι αυτο???Καλο θα ηταν να μην κανεις quick format..στο εγραψα και πιο πανω,αλλα ξαναρωτησες:hmm: .Καλα πας,ασ'το να τελειωσει..

Έλα μην τον τρομάζεις τον άνθρωπο:) :)

Link to comment
Share on other sites

Πέρα από το serial number των win δε χρειάζεται να βάλεις άλλο κωδικό

εδιτ

Μετά από την εγκατάσταση θα κάνει επαν. Και θα σου ζητήσει να κάνεις κάποιες επιλογές όπως ¨λογικά¨ ενεργοποίηση των windows μέσο internet ή υπενθύμιση κάθε λίγες μέρες, επίσης να δώσεις ένα όνομα αλλά η γενική φιλοσοφία είναι επόμενο, επόμενο αποδέχομαι και όλα τα σχετικά

Καλή τύχη και συνέχεια εγώ αποχωρώ το πρωί έχω να κάνω καμιά 10αριά από δαύτα

Link to comment
Share on other sites

Τελειωσαααααααααααααααααααα!!!!!¨Σοκολατοθηκα πολυ για να κανω φορματ¨

Τελος.Ωρα για νανι.

¨Σημερα¨ το πρωι λεμε για την εγκατασταση των drivers.

Mεχρι τοτε καλο σοκολατομα!ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ!!!

Link to comment
Share on other sites

ουτε να διανοηθεις να ξεκινησεις θρεντ ''ΒΗΜΑ ΒΗΜΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΟΔΗΓΩΝ''........το ΔΕΛΑΜΠ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ 24ωρες το 24ωρο για τετοια θεματα.........ΑΥΤΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΝΕΤΑ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΟΔΗΓΟ που θα βρεις στο ιντερνετ........ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ φιλε θρασερ......

καλο σοκολατωμα αυριο:cool:

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω αυτο που θα ρωτησω να ειναι τοσο σοβαρο για να ανοιξω νεο thread αλλα ουτε ειναι οδηγιες βημα βημα.Εχω την καρτα xfx 6600GT 256ΜΒ DDR3.Να βαλω τους drivers του cd(66.31) η να κατεβασω καινουργιους.Αν ποιους;Εννοειτε να παιζουν κανονικα!

Link to comment
Share on other sites

το θεμα def ειναι οτι "αυτοι που το χρειαζονται" ολος τυχαιος παντα μα παντα ψαχνουν για την γρηγορη και Lamerαδικη λυση φωναζοντας στο forum διαφορες βλακειες του στυλ "HELP δε μπορω να βαλω τη δισκετα" "SOS δε μπορω να πατησω εντερ" "Major problem το πισι μου εκανε "μπιπ""

ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΔΕ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΚΟΠΟ ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΟΥΝΕ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΟΥΝΕ ΛΙΓΟ .....ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ

παντα κανουν ηλιθιες ερωτησεις που χρειαζονται 3' στο gooogle να απαντηθουν, και αμα δε τους απαντησεις τσαντιζονται κιολας... (oxι εσυ δεν εισαι απο αυτους που τσαντιζονται...πρεπει να το παραδεχθω αυτο)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ρε παιδα πηρα τηλεφωνο την microsoft για να παρω εναν καινουργιο κωδικο και μου εχει 3 επιλογες.

1)Για ενεργοποιηση

2)κατι για terminal server....

3)κλειδι πολλαπλων αδειων χρησης

Τι να πατησω και τι να τους πω?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.