Jump to content



AMD FX-60 : 2.6GHz Dual-Core με 2x1MB L2


FrOsT

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από SLN [Σήμερα, στις 10:16]

Τελικα ειναι χειροτερος ή καλυτερος απο τον 57αρη ρε παιδια???

απαντησετε γρηγορα γιατι καιγομαι!!!

Kέρδισες κανένα λαχείο ? :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dagalidis [Σήμερα, στις 12:24]

Kέρδισες κανένα λαχείο ? :D

Οχι αλλα ηθελα να νιωσω κι εγω για λιγο την "μαγεια" του state of mind : "Εχω 1000 ευρω για σκοτωμα, βαριεμαι να κανω ερευνα αγορας, και το απογευμα βγαινω για ψωνια... κι οποιον παρει ο χαρος!"

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN [Σήμερα, στις 10:27]

Οχι αλλα ηθελα να νιωσω κι εγω για λιγο την "μαγεια" του state of mind : "Εχω 1000 ευρω για σκοτωμα, βαριεμαι να κανω ερευνα αγορας, και το απογευμα βγαινω για ψωνια... κι οποιον παρει ο χαρος!"

1000 euro ?....:blink:

Kαλά ψώνια ρε..... και με τα ρέστα πάρε ασπιρίνες για θα σου χρειαστούν ...... :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dagalidis

1000 euro ?....:blink:

Kαλά ψώνια ρε..... και με τα ρέστα πάρε ασπιρίνες για θα σου χρειαστούν ...... :D

μπαααα , τουλαχιστον βαλιουμ σε συνδυασμο με πονσταν και ντεπον κοκταιλ. Να βαλει και σημαιακι επανω στο ποτηρι να γουσταρει :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN [Σήμερα, στις 12:27]

Οχι αλλα ηθελα να νιωσω κι εγω για λιγο την "μαγεια" του state of mind : "Εχω 1000 ευρω για σκοτωμα, βαριεμαι να κανω ερευνα αγορας, και το απογευμα βγαινω για ψωνια... κι οποιον παρει ο χαρος!"

Πτυχιούχε:

ΑΥΤΟ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka [Σήμερα, στις 10:59]

μπαααα , τουλαχιστον βαλιουμ σε συνδυασμο με πονσταν και ντεπον κοκταιλ. Να βαλει και σημαιακι επανω στο ποτηρι να γουσταρει :D

Οχι σημαιακι ρε συ...."ομπρελινο".....θελει γιατι μαλλον τον εχει χτυπισει ο ηλιος στο κεφαλι

(1000 ευρω??????!!!!)(LoL)................

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από FrOsT [Σήμερα, στις 19:16]

Πρώτα αποτελέσματα με fx60

http://babelfish.altavista.com/babelfish/trurl_pagecontent?lp=zh_en&url=http%3A%2F%2Fwww.hardspell.com%2Fnews%2Fshowcont.asp%3Fnews_id%3D19803%26pageid%3D5429

3 γίγα με 1.3 ρεύμα? Χάλια μαύρα... :TD:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.