Jump to content



XBOX 360: Ποιος θα το "τσιμπήσει"?


Trooper

Recommended Posts

Εσπασε και το xbox360.

Διαβασα σε ξενα φορουμ πως πλεον μεταφερθηκαν τα δισκακια σε pc αλλα και πως εγγραφηκαν σε dvd-r. Οταν εισαγωνται στην κονσολα βγαινει μηνυμα λαθους αλλα πλεον ολα ειναι θεμα χρονου για το πρωτο mod chip

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από morfeas-dsl-

Εσπασε και το xbox360.

Διαβασα σε ξενα φορουμ πως πλεον μεταφερθηκαν τα δισκακια σε pc αλλα και πως εγγραφηκαν σε dvd-r. Οταν εισαγωνται στην κονσολα βγαινει μηνυμα λαθους αλλα πλεον ολα ειναι θεμα χρονου για το πρωτο mod chip

Hallelujah

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από morfeas-dsl- [Χθες, στις 22:43]

Εσπασε και το xbox360.

Διαβασα σε ξενα φορουμ πως πλεον μεταφερθηκαν τα δισκακια σε pc αλλα και πως εγγραφηκαν σε dvd-r. Οταν εισαγωνται στην κονσολα βγαινει μηνυμα λαθους αλλα πλεον ολα ειναι θεμα χρονου για το πρωτο mod chip

Αυτό έγινε σε λιγότερο από μια βδομάδα από την κυκλοφορία της κονσόλας. Βελτιώνονται τα παιδιά... :D

Link to comment
Share on other sites

πάντως σε ένα κατάστημα που είχανε βάλει το 360 να παίζεις Most wanted για κάποιο λόγο δεν μου άρεσαν τα γραφικά.... μάλλον η οθόνη εφταιγε αλλά δεν παύει το γεγονός ότι δεν με εντυπωσίασε :TD:

μου άρεσαν πολύ τα νέα πλήκτρα στο χειριστήριο που είναι για τους δείκτες

δεν μου άρεσε στο χειριστήριο ο "σταυρός" που είναι πολύ ευαίσθητος απο πάνω να πάει αριστερα/δεξιά (διαγώνια)

μου άρεσε που είναι ελαφρύ και που βελτίωσαν το πόσο καλά "δένει στο χέρι" (βέβαια αυτό φαίνεται πραγματικά μόνο με >6 ώρες λιώσιμο, κάτι που δεν είχα την δυνατότητα να κάνω φυσικά ). Φαίνεται πάντως πολύ πιο εργονομικό απο την παντόφλα του πρώτου xbox

Link to comment
Share on other sites

Βασικα ειδα και εγω το xbox360 απο κοντα(το πηρε ενας φιλος μου).Το most wanted και εμενα δεν μου αρεσε παρα πολυ (απο πλευρα γραφικων δεν ηταν κατι παραπανω απο το pc), αλλα ολα τα αλλα που ειδα ηταν φοβερα.Το fifa οταν εκανε κοντινα στους παιχτες (ειχα παρει την Εθνικη Ελλαδος ) ηταν σαν να τους βλεπεις μπροστα σου με φοβερη λεπτομερεια.Το demo disk με το king kong ηταν εξωπραγματικο...(μετα απο 10 λεπτα εκλεισα το στομα μου) και το video του nba live απιστευτο!!(εκανε κοντινα και φαινοταν ο ιδρωτας στο μετωπο των παιχτων).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.