Jump to content



FightAIDS@Home - Greeks United (hosted by TheLab.gr)


.38-.45

Recommended Posts

  • Replies 488
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από deninho

το πρόβλημα είναι ότι 8 ώρες προσπαθεί να το ανεβάσει.

απο που βλεπεις οτι 8 ωρες προσπαθει να το ανεβασει και δεν το ανεβαζει; αν εννοεις οτι δεν το ανεβαζει επειδη δεν φαινεται στα στατιστικα σου ειπα τι γινεται (την πρωτη φορα)...μετα ανανεωνονται καθε δωδεκα ωρες νομιζω και υπαρχει και καποιο latency απ'οτι μου ειχε πει ο astrolabos...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από deninho

:boxed: :boxed: :boxed:

όποιος δεν έχει μυαλό, παιδεύει και τους γύρω του :p

δεν παιδευεις κανεναν...οσο για το επαναληψη τωρα δεν νομιζω εχει καμια σχεση με το update....αλλα δεν μας ειπες αν το τρεχεις πρωτη φορα ή οχι....btw εμενα στο "μεταφορες¨δεν μου δειχνει τιποτα :p

Παντως ειμαι σιγουρος οτι αν το αφησεις στο αυτοματο δεν θα εχεις κανενα προβλημα με την ενημερωση των στατιστικων σου( εγω τουλαχιστον αυτο κανω)

Link to comment
Share on other sites

το χρησιμοποιώ εδώ και ~2 βδομάδες.. μου έχει ξανατύχει μερικές φορές, και ο μόνος τρόπος να ξεκολλήσει, και να στείλει τα υπόλοιπα αποτελέσματα (σε όσα λέει upload pending) είναι να ακυρώσω/διαγράψω αυτά που έχουν κολλήσει

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.