Jump to content



Asus extreme N7800gtx


Ripper18

Recommended Posts

Πηρα σημερα απο το πλαισιο την Asus extreme N7800gtx.Παρατηρησα οτι η ψυχτρα της δεν ειναι οπως στο site του πλαισιου http://www.plaisio.gr/IWCatProductPage.process?Section_Id=26174053&Nav_Section_Id=&Catalog_Id=1&Product_Id=268946&Merchant_Id=1&sts_cid=3

αλλα ειναι ετσι

Δεν ξερω ποσα Μηζ default ειναι ο πυρηνας 430 Η 470 γιατι δεν εχω φτιαξει ακομα το καινουργιο συστημα.Οποιος εχει παρει Asus extreme N7800gtx απο το πλαισιο τωρα τελευταια μπορει να μου πει για τη ψυχτρα και το πυρηνα?

post-1212-1416072331,374_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Η ψυχτρα ειναι η σωστη.Αν ψαξεις σε ξενα eshops θα δεις οτι εχουν ακριβως την ιδια καρτα.Η συσκευασια ποσα συνοδευτικα cds ειχε μεσα ? κανονικα πρεπει να εχει τουλαχιστον 8

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από totally_wired

:OT: Σου έχω στήλει τόσα pm αλλά δεν λές τι θα γίνει με αυτά που έχεις προς πώληση να δω και εγώ τι θα κάνω :OT:

Με γεια η κάρτα!:T:

ελπιζω οταν ποσταρεις αποτελεσματα να απαντησεις και σε κανενα πμ......

Link to comment
Share on other sites

η απλη της asus ειναι......430 ειναι......και οι ψυχτρες δεν παιζουν κανεναν ρολο....αλλες παρτιδες ερχονται με αλλες,και αλλες με αλλες........η γρηγορη της asus ειναι η top gun.....αμα κανεις μια αναζητηση στον γουγλη θα την βρεις....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Βασιλης [Σήμερα, στις 12:02]

η απλη της asus ειναι......430 ειναι......και οι ψυχτρες δεν παιζουν κανεναν ρολο....αλλες παρτιδες ερχονται με αλλες,και αλλες με αλλες........η γρηγορη της asus ειναι η top gun.....αμα κανεις μια αναζητηση στον γουγλη θα την βρεις....

...ποσα ξερεις...ποσα ξερεις.....:p:D

...μεγιες και απο μενα και καλα κλοκια......:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Βασιλης

η απλη της asus ειναι......430 ειναι......και οι ψυχτρες δεν παιζουν κανεναν ρολο....αλλες παρτιδες ερχονται με αλλες,και αλλες με αλλες........η γρηγορη της asus ειναι η top gun.....αμα κανεις μια αναζητηση στον γουγλη θα την βρεις....

οπως λεει ο Βασιλης..εμενα πχ δεν λεει πουθενα Asus παρα μονο σε ενα ταμπελακι πισω...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.