Jump to content



3Dmark2006 ???


Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Και εγω πριν λίγο με 15 ήμουν, τώρα πάει και με 27 όταν έχει κέφια. Σκατά η κατάσταση, απο 23:00 μέχρι 7:00 περίπου πάει σφαίρα όλη την υπόλοιπη μέρα ψιλοσέρνεται. Είμαι με την ΗΟΛ του ΡΑΜ αλλά και forthnet που δοκίμασα, τα ίδια

Αυτός ο φράγμας φταίει, είμαστε στο ιδιο DSLAM και ρουφάει όλο το bandwith το ρεμάλι:fist:

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι οτι τελευταιες μερες ολο και κατι κατεβαζω......θα με αντεξεις για αλλες 3 ωριτσες?τοσο θελει.....μετα θα το κλεισω το πισι.οποτε θα σαι χαλλλαρος.

παντως δυσκολευτηκα πολυ να βρω σερβερ με σταθερη ταχυτητα.ειμαι στο 40% και σταθεροποιηθηκε στα 40

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από vdeseris

Καλά πως την είδανε? Με τις Χ800 και Χ850 δεν μπορούμε να δούμε τα δύο τεστ επειδή δεν έχουμε SM3.0?? Έλεοc!

XAXAXA

τα μονοπύρινα τα έχουνε σκοτώσει.... πολύ χαμηλά σκορ...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από FrOsT

XAXAXA

τα μονοπύρινα τα έχουνε σκοτώσει.... πολύ χαμηλά σκορ...

ωχ.τα μονοπυρινα........μην λες τετοια ρε.Σημερα περιμενα την δευτερη καρτα και δεν ηρθε ακομα,ελπιζω αυριο να την εχω,και να ποσταρω και γω.Απο τα αποτελεσματα παντος που βλεπω με τα δυπιρινα θα ειμαι

:(:TD:

Link to comment
Share on other sites

Eδωσε και ο spc την δευτερη καρτα.Θα βλεπαμε και κανα καλο σκορ... ;)

Tωρα ομως που στηνει το 8απλο, θα τους δειξει. :p

Περα απο την πλακα, ελπιζω η 6800gs με τον 3800+@4600+ να το βγαλει το 3χιλιαρο μπας και σωσουμε την αξιοπρεπεια μας...

Link to comment
Share on other sites

μηπως κανενα παιδι μπορει να μου αντιγραψει σε cd το 3dmark2006 γιατι δεν εχω ιντερνετ σπιτι

και αναγκαζωμαι να πηγαινω σε καφε-ιντερνετ και αν το κατεβασω θα χρειαστω 10ευρο συμφωνα με τις 7-8ωρες για να το κατεβασω.ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.