Jump to content



3Dmark2006 ???


Recommended Posts

Δεν ειναι καθολου ασχετο πως το διαβαζουν και αλλοι.

Πρωτα να εβγαινε η ''ελληνικη'' εκδοση και μετα η μεταφρασμενη, να πω ενταξει.Αλλα ''ελληνικο'' review στα αγγλικα και μετα ''Ελληνικη εκδοση στα \\ελληνικα\\ για οσους δεν κατεχουν την αγγλικη'' πρωτη φορα βλεπω.

Συγγνωμη για το εριστικο υφος ,αλλα το βρηκα πολυ θλιβερο...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Vadergr [Σήμερα, στις 16:30]

Δεν ειναι καθολου ασχετο πως το διαβαζουν και αλλοι.

Πρωτα να εβγαινε η ''ελληνικη'' εκδοση και μετα η μεταφρασμενη, να πω ενταξει.Αλλα ''ελληνικο'' review στα αγγλικα και μετα ''Ελληνικη εκδοση στα \\ελληνικα\\ για οσους δεν κατεχουν την αγγλικη'' πρωτη φορα βλεπω.

Συγγνωμη για το εριστικο υφος ,αλλα το βρηκα πολυ θλιβερο...

Συγνώμη και απο μένα για την τελευταία παράγραφο αλλά δεν ωραίο να κατακρίνουμε κάθε καλή προσπάθεια εντός συνόρων κιόλας. Υποθέτω πως πρώτα γράφτηκε στα αγγλικά γιατί πολλά κομμάτια του άρθρου προέρχονται κατευθείαν απο τα whitepapers και δεν είναι και τόσο εύκολη και άμεση η μεταγλωτισή τους. Οπότε για λόγους χρόνου έφυγαν με την μία στα αγγλικά. Πριν 2 ώρες τελείωσε να σου πω την αλήθεια.. στη ζούλα.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, είναι πολύ καλό το review, αλλά είναι κρίμα να το διαβάζουμε στα αγγλικά και μάλιστα σε ελληνόφωνο site. Δεν πειράζει να μη βγει πρώτο, αρκεί που είναι το πρώτο Ελληνικό!

;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable

Και μενα τοσο και λιγοτερο εδινε, τελικα το κατεβαζω απο fileshack με 105Κ

325,8 από εδώ λοοοολ

Μια χαρά πάει...αν και ...3 ευρώ....δεν είναι λίγα για

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Πριονέτο [Σήμερα, στις 18:53]

Κανένα άλλο καλό λινκ ρε παιδιά γιατί τα άλλα την σελίδα της futuremark= :rip:

Κι εγω απο fileshack κατεβαζω κι εχει πολυ καλες ταχυτητες,απλα πρεπει να περιμενεις λιγακι..;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από deadlock7 [Σήμερα, στις 19:01]

Κι εγω απο fileshack κατεβαζω κι εχει πολυ καλες ταχυτητες,απλα πρεπει να περιμενεις λιγακι..;)

Ακόμη 1 λεπτό για να αρχίσω από το fileshack.Για να δούμε.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι τη να πω, που ειχα κατεβασει το μισο περιπου και επειδη χρειαστηκα για λιγο τη γραμμη το σταματησα και μετα δεν μου εκανε resume.Φτου... παλι απο την αρχη αλλα πριν κατεβαζα 40-42 φουλ αλλα τωρα, ουτε με 15 καθως εχουν πεσει ολοι σαν κορακια.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.