Jump to content



3Dmark2006 ???


Recommended Posts

Αρχική απάντηση από RootX

Καμμία ιδέα γιατί αν ενεργοποιήσουμε τον κάθετο συγχρονισμό από τον driver, πέφτει το σκορ 700-800 πόντους(σε nvidia) ? Να κόβει fps δύσκολο, μιας και δεν πλησιάζει ποτέ τα 60.

Μπορεί να παίζει κάτι με την παράλληλη απουσία triple buffering (λογικό άμα θέλει 256mb vram minimum...) και σου κόβει σε κάποιεσ σκηνές πιο μαζικά τα frames. Ενδεχομένως...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

δεν μπορώ να καταλάβω γιατί έχεις τόσο χαμηλά σκορ γενικώς..θα έπρεπε να είσαι αρκετά πιο ψιλά...

Εμένα χωρίς tweaks χωρίς τίποτα στα 3γιγα ο επεξεργαστής και η κάρτα 510 - 1320 είχα 52χχ

Μου φαίνεται πολύ περίεργο

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DarkSaga

δεν ξέρω πόσο συμμετέχει ο επεξεργαστής στο συγκεκριμένο

και στα επιμέρους με βρίσκεις χαμηλά?

να αρχίσω να ψάχνομαι...

...μάλλον πάιζει πολύ ο επεξεργαστής.....στα επιμερους μια χαρα εισαι

Link to comment
Share on other sites

ρε σεις το κατεβασα απο guru και ειχαν βαλει κωδικο οι μ@λ@κες για να αποσυμπιεστει...το σβηνω λοιπον και το κατεβαζω απο ενα αλλο αλλα δεν ανοιγε!!!ξερει κανεις κανα λινκ και να κατεβαζει με κανα 30αρι τουλαχιστον??

Link to comment
Share on other sites

http://www.gamershell.com/download_12243.shtml

Αφθονία από servers+Greece. Τι άλλο να ζητήσει κάποιος? :D

Πάντως αργεί λίγο να το αποσυμπιέσει είναι η αλήθεια, στο μηχάνημα της υπογραφής πήρε λίγη ωρίτσα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unknown [Σήμερα, στις 11:22]

ρε σεις το κατεβασα απο guru και ειχαν βαλει κωδικο οι μ@λ@κες για να αποσυμπιεστει...το σβηνω λοιπον και το κατεβαζω απο ενα αλλο αλλα δεν ανοιγε!!!ξερει κανεις κανα λινκ και να κατεβαζει με κανα 30αρι τουλαχιστον??

Αν το κατέβασες από την σελίδα του guru3d δηλαδή από εδώ θα έβλεπες ότι ο κωδικός είναι 66guru3d.com68!. Αν το έσβησες ξανακατέβασε το από εκεί. Έχουν καλούς servers...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.