Jump to content



Μηπως ειμαι τρελος?Μηπως τα'χω χαμενα?


giorgos_cupra

Recommended Posts

Λοιπον ακουστε τι γινεται να μου πειτε κι εσεις αν βγαζεται ακρη γιατι εγω ΔΕΝ...Βαζω εχθες το most wanted και το daemon tools.Ολα μια χαρα, παιζω βαριεμαι καποια στιγμη και παω για υπνο.Τον ανοιγω τον πρωι και δια μαγειας,ειχαν εξαφανιστει οι drivers της vga!Λεω δεν μαμιεται,θα κατεβασω τους καινουργιους.Τους κατεβαζω τους εγκαταστω ολα οκ,παιζω και καποια στιγμη τον κλεινω.Τον ανοιγω πριν λιγο και οι drivers ειχαν εξαφανισθει again!Α λεω,εδω ημαστε,θα τους ΞΑΝΑπερασω.Αυτη τη φορα ομως δεν τους επαιρνε με τιποτα και δεν αναγνωριζε ουτε οθονη ουτε καρτα!Κανω επαναφορα συστηματος, τιποτα, κι εκει τα ιδια.Λεω θα παω να δω τι εχει να πει ο λαμπης...Καθως μπαινω στην κεντρικη λοιπον,παρατηρησα οτι δεν κολλαγε και παραξενευτικα...Παω κοιταω,και τι να δω...!Την ειχε αναγνωρισει κανονικα και την 6600gt και την philips που πριν 2 λεπτα ηταν αγνωστα και τα δυο:wassat: :wassat: :wassat: .Δεν ξερω τι να πω απλα LOL.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από giorgos_cupra

Λοιπον ακουστε τι γινεται να μου πειτε κι εσεις αν βγαζεται ακρη γιατι εγω ΔΕΝ...Βαζω εχθες το most wanted και το daemon tools.Ολα μια χαρα, παιζω βαριεμαι καποια στιγμη και παω για υπνο.Τον ανοιγω τον πρωι και δια μαγειας,ειχαν εξαφανιστει οι drivers της vga!Λεω δεν μαμιεται,θα κατεβασω τους καινουργιους.Τους κατεβαζω τους εγκαταστω ολα οκ,παιζω και καποια στιγμη τον κλεινω.Τον ανοιγω πριν λιγο και οι drivers ειχαν εξαφανισθει again!Α λεω,εδω ημαστε,θα τους ΞΑΝΑπερασω.Αυτη τη φορα ομως δεν τους επαιρνε με τιποτα και δεν αναγνωριζε ουτε οθονη ουτε καρτα!Κανω επαναφορα συστηματος, τιποτα, κι εκει τα ιδια.Λεω θα παω να δω τι εχει να πει ο λαμπης...Καθως μπαινω στην κεντρικη λοιπον,παρατηρησα οτι δεν κολλαγε και παραξενευτικα...Παω κοιταω,και τι να δω...!Την ειχε αναγνωρισει κανονικα και την 6600gt και την philips που πριν 2 λεπτα ηταν αγνωστα και τα δυο:wassat: :wassat: :wassat: .Δεν ξερω τι να πω απλα LOL.

Και εγώ το έχω πάθει... και εγώ με 6600GT MSI

Το ότι έβαλες το NFSW και το Deamon δεν έχει σχέση.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από totally_wired [Σήμερα, στις 17:15]

Και εγώ το έχω πάθει... και εγώ με 6600GT MSI

Το ότι έβαλες το NFSW και το Deamon δεν έχει σχέσει.

καί τελικά τι ήτανε μη μας κρατάς σε αγωνία:devil:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΑΝ7 OverClocker

Ήταν οι μαγικές δυνάμεις του Λαμπη που το έστρωσαν μόλις μπήκες στην κεντρική....

Μαλλον αυτο θα ητανε.Οσο εχουμε το λαμπη διπλα μας δεν φοβομαστε τιποτα

:p

Αρχική απάντηση από jpcupra

:alien: :alien: :alien: :alien: :alien: :alien: ειναι διπλα σου......:p :P τσεκαρε για spyware+trojan

αλλα καλου κακου θα κανω κι ενα virus check αυριο...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.