Jump to content



PES 4 quick start...


asker

Recommended Posts

Χαιρεται.

Απεκτησα κι εγω το Pes4 (καλιο αργα παρα ποτέ ε:rolleyes: )

Θελω να αρχισω αμεσως με τον φιλο μου αλλα βαριεμαι να διαβασω το πολυσελιδο manual του.

Εχω 2 joysticks τυπου pacman απο 6 buttons το καθενα.

Μπορειτε να μου πειτε ποιο κουμπι κανει τι και πως να αρχισω ενα mini πρωταθληματακι με το φιλο μου?

Ευχαριστω:bigsmile:

Link to comment
Share on other sites

-γιατι το pes4 το ειχαν προσφορα, 19.

Κοιταξε, δε ξερω απο τριγωνα και τετοια, εγω εχω πακμαν τζουστικς. Οποτε εκει να μου πεις.

(Απορω πως παιζετε με τα χειριστηρια του playstation...Μα με κουμπακια??!!

Link to comment
Share on other sites

πως να σου πει εκει ο steve_m ρε συ asker?

playstation gamepad εχει.εχει νοημα η ερωτηση σου προς αυτον?

περιμενε να σου απαντησει καποιος που εχει παιξει το παιχνιδι με pacman joystick οπως εσυ

και στην τελικη σκεψου και το αλλο.εμπα να παιξεις ενα friendly και ψαξε ολα τα κουμπια ενα προς ενα.γραψτα σε ενα χαρτακι και μαθε τα σιγα σιγα.

μην πνιγεσαι σε μια κουταλια νερο:upside:

Link to comment
Share on other sites

δεν πνιγομαι...αλλα ειναι πολυ ζορι...Μια ωρα τωρα το προσπαθω,ειναι πολυ δυσκολο.

Το να τα μαθω μονος μου "σιγα σιγα" το ξερω, εγω ελεγα για quick start.

Επισης ρωτησα πως αρχιζει πρωταθληματακι.

Link to comment
Share on other sites

Ρε greekgrafma, με δουλευεις? Το ξερω οτι μπορω να διαβασω το manual, δε περιμενα εσενα να μου τοπεις. Αλλο πραγμα εγραψα.

Δε καταλαβαινω γιατι κανεις τετοιου ειδους αχρηστα posts...Για να σκοτωνεις την ωρα σου?

Skinny13, 6 κουμπια νομιζω οτι ειναι υπεραρκετα. Ποσοι gamers μπορουν να χρησιμοποιησουν πανω απο 3 κουμπια? Μπορω να ελεγξω τα βασικα με 4? Επιταχυνση παιχτη υπαρχει? Οταν βαλω αντιπαλο καποια ομαδα με πχ. ενα αστερι, και επιλεξω κυπελο, αυτο σημαινει οτι ολες οι ομαδες του ομιλου θα ειναι δυναμικοτητας 1 αστερι? Οταν καποιος τραυματιστει, η αλλαγη γινεται αυτοματα ή πρεπει να την κανω εγω? Μπορω να κανονισω πρωταθλημα και να επιλεξω να συμμετεχω με οσες ομαδες θελω εγω?

Link to comment
Share on other sites

αμα μπορεις να διαβασεις το manual απο τη δικια μας τη ζωη τι θες?

ΝΑ σου δωσουμε το φαγητο στο στομα επειδη ΕΣΥ ΒΑΡΙΕΣΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ενα βιβλιαρακι 50σελιδων 5χ5 εκατοστα?

:tongue:

Link to comment
Share on other sites

ρε αγορακι μου asker ενα thread να εχεις ανοιξει και να μην εχει γινει χαμος!!!ΕΛΕΟΣ:mad: :mad: :mad: εισαι πραγματικα απιστευτος!!!

edit: οταν ησουν μικρος το φαγητο που σου εδιναν το μασαγαν πρωτα?γιατι μαλλον για νανια-καταστασεις σε κοβω.....ΕΛΕΟΣ!!!:wall: :wall: :wall:

Sorry για το :OT:

Link to comment
Share on other sites

αμα μπορεις να διαβασεις το manual απο τη δικια μας τη ζωη τι θες?

ΝΑ σου δωσουμε το φαγητο στο στομα επειδη ΕΣΥ ΒΑΡΙΕΣΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ενα βιβλιαρακι 50σελιδων 5χ5 εκατοστα?

Φιλαρακι εισαι καταπληκτος! Κατορθωνεις ακομα και σε ενα τοσο απλο thread που ασχολειται με...ποδοσφαιρακι να το κανεις μπαχαλοκαι να το καταστρεφεις...Ετσι τη βρισκεις εσυ?

Απο τη δικη σου ζωη δε θελω τιποτα, μην ξαναπασχολησεις τα threads μου. Moderator δεν υπαρχει να σε μαζεψει?

Παρεσυρες και τον jpcrupa που εσπευσε να μπει στο πανυγηρι...

Κ. moderator, λιγο ελεος!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από asker

Παρεσυρες και τον jpcrupa που εσπευσε να μπει στο πανυγηρι...

ελα να σου πω.....για ηρεμησε λιγακι....αν σου απανταγε και αλλος θα ελεγες οτι τον παροτρυνε ο greekfragma? νομιζω οτι ο θεουλης μπυ εδωσε ματακια να βλεπω και να μιλαω...μην τσαντιζεσαι τοσο ευκολα...υπαρχει και το βαλσαμικο!!! :hehe:

περαστικα σου παντως....

ρε greekfragma επεσες κατω και ειπε ο asker να σε "μαζεψουνε"?:p

Link to comment
Share on other sites

LOL "Το βράδυ θα ρθει μια κοπέλα στο σπίτι μου και δεν ξέρω πως να φορέσω προφυλακτικό. Έχει οδηγίες πάνω, αλλά πείτε μου εσείς γιατί βαριέμαι να διαβάζω"...

Να'σαι καλά βρε asker, μας διασκέδασες πάλι...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

LOL "Το βράδυ θα ρθει μια κοπέλα στο σπίτι μου και δεν ξέρω πως να φορέσω προφυλακτικό. Έχει οδηγίες πάνω, αλλά πείτε μου εσείς γιατί βαριέμαι να διαβάζω"...

Να'σαι καλά βρε asker, μας διασκέδασες πάλι...

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

βρε asker μου το nick σου με τι κριτηρια το διαλεξες?μηπως εισαι το μικρο παιδακι(που τωρα μεγαλωσε) στην πολυ παλια διαφημιση του νουνου που ελεγε συνεχεια, "γιατι μαμα...?"

και αν το θετεις περι πανηγυριου,οντως μπηκα και εγω στο πανηγυρι....ετσι οπως κανεις τα thread σου....:confused: :confused:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen [Σήμερα, στις 00:30]

LOL "Το βράδυ θα ρθει μια κοπέλα στο σπίτι μου και δεν ξέρω πως να φορέσω προφυλακτικό. Έχει οδηγίες πάνω, αλλά πείτε μου εσείς γιατί βαριέμαι να διαβάζω"...

Να'σαι καλά βρε asker, μας διασκέδασες πάλι...

:worship: τωρα καταλαβαινεις γιατι σε συμπαθω τοσο........:worship:

Υ.Γ.περιμενω φωτογραφικο υλικο απο την.....:inlove:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.