Jump to content



Προτασεις για adventure games!!


moutsa

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Αναφέρθηκε το Black Mirror.

Παιδιά το παιχνίδι είναι καταπληκτικό(IMHO). Τα γραφικά του δεν λένε και πολλά, αλλά η ιστορία του είναι μοναδική.Μάλιστα την εποχή που βγήκε, αυτού του είδους στόρυ που τελευταία έκανε εμφάνιση σε 2-3 ταινίες, ήταν προτωτυπο.

Μόνο μην το κατεβάσεις σπασμένο γιατί έχει πολύ καλά κλειδώματα και ελάχιστα recources στο web για cracks-patches. Νοίκιασέ το(νομίζω στα seven υπαρχει).Αξίζει.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Αρχική απάντηση από planetman [Σήμερα, στις 12:10]

Ξέρει κανείς πώς διορθώνεται αυτό; Στα 640x480 υποστηρίζει 160Hz και όταν πάω να βάλω 1024x768 μένει το 160Hz με αποτέλεσμα να βαράει. Πώς το αλλάζω;

Είσαι σίγουρος ότι η οθόνη σου υποστηρίζει 160Hz στα 1024*768;

Δεν θυμάμαι καμία CRT να ανέβαζε τόσο στα 1024, εκτός και αν έχεις καμία εξωτική

και πανάκριβη EIZO. Να σου πώ την αλήθεια δεν θα δείς και καμία διαφορά πάνω από

τα 100Hz.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω παιδια προτεινω καργα το BLACK MIRROR απλα θεικο με κορυφαιες ατμοσφαιρες!!! Εγω το ενοικιασα απο το VIDEORAMA της περιοχης μου!!

Το παιχνιδι ειναι πραγματικα ολα τα λευτα! Απο τον καιρο του BROKEN SWORD 1 ειχα να παιξω κατι τοσο καλο οσο αυτο!

Link to comment
Share on other sites

2002-2003 ειναι η χρονολογια που βγηκε!

εδω θα βρεις και αλλα καλα της αδωεντθρε ψομπανυ

www.adventurecompanygames.com

Εγω το εχω ψιλοπαρατησει το αθλημα γιατι λιωνω με DND online!!:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gr_cthulhu [28-04-2006 13:15]

Είσαι σίγουρος ότι η οθόνη σου υποστηρίζει 160Hz στα 1024*768;

Δεν θυμάμαι καμία CRT να ανέβαζε τόσο στα 1024, εκτός και αν έχεις καμία εξωτική

και πανάκριβη EIZO. Να σου πώ την αλήθεια δεν θα δείς και καμία διαφορά πάνω από

τα 100Hz.

100Hz υποστηρίζει στα 1024 αλλά ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ να το αλλάξω. :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.