Jump to content



Hellgate: London


WARRIOR

Recommended Posts

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Θέλει 50 και επειδή τα μαμισα έχω να κάνω και ταξίδι σε 2 βδομάδες και δεν με παίρνει :p

Απλά λίγο υπομονή :D

Το σπαθί που έχω είναι τρελό cheat!.....όλο mind control κάνει .....ακόμα και στα boss....8+ lvl διαφορά και είμαι άνετα...

Link to comment
Share on other sites

πσσσσ ρε απατεωνα, εσυ δε μου λεγες χθες, πανε παρτο?!!?!?

Παιδες στον Synodai EU παιζει κανεις απο εσας? 'η ολοι εχετε παει στον torrent EU ;)

ps: το Intro του παιχνιδιου ειναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras

Synodai EU - atheina

παιζει νομιζω και ο lied εκει,

οι αλλοι ψαχνουν να βρουν τα 50ε hahahahhahaha

αντε ξεκουνατε σιγα σιγα σας εχω κρατησει και οπλα/gear

Paladin εδω...κρατα οπλα...αχ τη με κανεις.....εχω τρελανει την visa ffs...

Αρχική απάντηση από Trooper

ffs δε καταλαβαινω τιποτα... σε πιο server παιζετε μπας και ερθω να σας ριξω καμια σφαλιαρα :p

/moo

Link to comment
Share on other sites

spyrus απο λαγκ εχω το ιδιο με wow 120-150ms

(forthnet 1mbit αρυς)

edit #1

>>> /help chat για τα commands <<<

edit #2

ρωταω στο guru:

"one more question... im in a EU server, but 99% of the ppl are speaking french...

is there any english section/channel ?"

απαντηση:

"the people who speak the most english on the server are the ad bots for gold\pal and power leveling"

:rofl:

Link to comment
Share on other sites

Το Dual Focus σου μειωνει το willpower που χριαζεται το fitting σου. Γιατι αμα δεν υπηρχε αυτο δεν επαιζε 2ο sword στο χερι :). Σημερα τα εχει παιξει ο server, δεν μπορω να μπω και παιρνω ενα "Error 8-3204 check your firewall or antivirus bla bla bla" Απ' οτι ειδα ειναι προβλημα του server που δεν σε κανει logout κανονικα και νομιζει οτι εισαι ακομα μεσα.

Bugs: To game που πηρα οπως μποριτε να φανταστιτε εκανε ταξιδια μαζι με το nocd-exe. :) Απο τους 5 που πηρα feedback μονο ο ενας ειχε bugs. Και αυτος ο ενας ειχε πνιγει στα bugs ομως. Gates που δεν μπορουσες να μπεις, npcs που δεν σου μιλαγαν και πολλα αλλα οχι μικρα bugs. Το μονο που μπορω να φανταστω ειναι οτι το patch δεν "εκατσε" καλα. Δοκιμαστε κανα reinstall και repatch σε εναν defraged δισκο.

Εγω νομιζα οτι ηταν Γερμανοι οι περισσοτεροι. Btw οποιοw φτιαξει marksman θα τον φτιαξω καλα :)

Link to comment
Share on other sites

για το dual focus νομιζω επισης οτι με ενα κλικ, κανει dmg οσο κανουν και τα 2 οπλα μαζι (νομιζω θελει 2 focus items για να ενεργοποιηθει).

για bugs ρε παιδες δεν εχω δει κατι... original το εχω, δεν ξερω αν τα bugs που ανεφερετε παρουσιαζονται μονο στα πειρατικα, παντως μεχρι στιγμης δουλευει κανονικα

lied πες μου το Ingame nick σου, επισης ξερεις πως μιλαω στο πχ trade 'h lfg καναλι?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Lied

Το Dual Focus σου μειωνει το willpower που χριαζεται το fitting σου. Γιατι αμα δεν υπηρχε αυτο δεν επαιζε 2ο sword στο χερι :).

Οταν λες fitting?Δεν ειδα να πεφτει το mana μου γενικος

Αρχική απάντηση από Zarras

για το dual focus νομιζω επισης οτι με ενα κλικ, κανει dmg οσο κανουν και τα 2 οπλα μαζι (νομιζω θελει 2 focus items για να ενεργοποιηθει).

Ναι με 2 focused βαραει ταυτοχρονα, απ την αρχη σχεδον 2 τετοια εχω. Αλλα προσπαθω να βρω τον λογο του να βαλεις εξτρα ποντους στο σκιλ αυτο...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael [Σήμερα, στις 15:55]

Οταν λες fitting?Δεν ειδα να πεφτει το mana μου γενικος

Ναι με 2 focused βαραει ταυτοχρονα, απ την αρχη σχεδον 2 τετοια εχω. Αλλα προσπαθω να βρω τον λογο του να βαλεις εξτρα ποντους στο σκιλ αυτο...

Το πρωτο lvl το χριαζεσαι για να μπορεις να κρατας 2 οπλα. Απο εκει και επιειτα το βαζεις οποτε βλεπεις οτι το willpower requirment των σπαθιων αρχιζει και μεγαλωνει πολυ.

ΠΧ Οταν 1 sword σου ζηταει 20 willpower το δευτερο sword αλλα 20 και τα mods αλλα 20 δεν μπορεις να βαλεις και πολλα πραγματα. Ομως το πρωτο lvl του skill αυτου δινει -13willpower requirments το δευτερο -26 κτλ ετσι μπορεις και βαζεις 2 οπλα πολυ ποιο ευκολα. Εγω το ανεβαζω οποτε μου χριαζεται μονο και σιγα σιγα βρισκοντας οπλα πουτ ζητανε τα κερατα .:cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Lied

4.Στην τοποθεσια ThreadNeedle καντε buckup τα saves. Στο Quest ποθ ερχετε με ονομα Brotherly Love παιζει bug που χριαζετε να ξεκινησετε το game απο την αρχη. Απλα μην φηγετε απο το level μετα το Cannon Rail για κανενα λογο

τι εννοεις μη φυγετε απο το level me tipota?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.