Jump to content



Αυριο μαλλον θα παρω την 1980q...


jara

Recommended Posts

εγώ το λέω επειδή στην πρώτη σελίδα αυτό έθεσαν ως κριτήριο...

Anyway περι ορέξεως κολοκύθόπιτα

πολλά ΄μοντέλλα είναι καλά σε όλες τις διαγωνίους πλέον πας σε μεγάλο μαγαζί τα βλέπεις

όλα να παίζουν και παίρνεις το άνθρωπο σου και λες :"Θάλεια μου θέλω Pitsos και τα λεφτά κασέρι...."

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν σήμερα το πρωί πήγα στο πλαίσιο τον εξαρχείων και πήρα την lg 1980q 480 euro σε 6 άτοκες δόσεις.

Μετά από πολύ κουβάλημα, στρίμωγμα σε trolley και ταξίδι εξάρχεια-καλλιθέα, καλλιθέα-φιλοθέη ανταμείφθηκε ο κόπος μου.

Πράγματι είναι πολύ όμορφη από κοντά!

Λοιπόν λέω να μοιραστώ τις εντυπώσεις μου...

Μου φάνηκε καλαίσθητη,στιβαρή και πως δεν ήταν "πλαστικουρα" όταν την τοποθέτησα στο γραφείο.

Την συνέδεσα δυστυχώς με vga καλώδιο γιατί η παλιά κάρτα που έχω προς το παρών δεν έχει dvi.

Μου έκαναν εντύπωση τα υπερευαίσθητα κουμπιά αφής τις!Τελικά την ρύθμισα από το πρόγραμμα τις lg και μου φαίνεται καλή η εικόνα.

Παρατηρώντας την δεν βλέπω διαφορες από την μέτρια crt που είχα.

Πάντως μου φαίνεται φωτεινή και με ψιλό ενοχλούν τα ματια μου όπως όταν κοιτάς μια λάμπα...Μπορεί να φτάει που δεν έχω άλλο φως κοντά η δεν έχω ρύθμιση κάτι σωστά.

Το γραφείο μου έγινε ανθρώπινο και επιτέλους έχω σωστή απόσταση από την οθόνη.

Η διαφορα τον 2 ιντσών από την προηγουμενη μετράει!Επίσης παρόλο που δουλεύω πλέον σε native ανάλυση που δεν έχω συνηθίσει(δούλευα σε 1024x768) βλέπω καλά και δεν μου φαίνονται μικρά τα γράμματα.

Καλά όταν δοκιμάσετε το pivot θα πάθετε πλακα!!!:038:

Τρελή φάση!είναι σαν να έχεις tablet pc!

Λοιπόν πολύ ασυνάρτητο μπλαμπλά έχω γράψει και ήρθε η ώρα να δείτε την αλήθεια!

ΠΡΙΝ:

dsc004702nh.th.jpg

dsc004717ie.th.jpg

dsc004722zh.th.jpg

dsc004731cw.th.jpg

ΜΕΤΑ:

dsc004748qg.th.jpg

dsc004750fh.th.jpg

dsc004769ra.th.jpg

dsc004776xf.th.jpg

dsc004787ms.th.jpg

dsc004794yp.th.jpg

dsc004800vg.th.jpg

ΚΑΙ ΤΟ ΑΣΧΗΜΟΚΟΥΤΟ:

dsc004814yc.th.jpg

dsc004838ns.th.jpg:woot:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.