Jump to content



tiberian sun σε windows xp??????


gocu

Recommended Posts

αν ειναι καμια μέρα ή βράδυ :p μπαίνουμε και παίζουμε κανένα command. Και εγω πάντως επαιξα σημερα 2 παιχνιδια 1 tiberian και 1 ref alert2 και με ξεσκισαν :eek: καλα αυτοί με το dvd κοιμουνται!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω επαιζα το Zero Hour online και το μονο που εκαναν ειναι να παιρνουν Usa , εφτιαχναν μερικα Hamvee με στρατιωτες στην επεφταν πριν προλαβεις να κανεις τιποτα το σοβαρο και το παιχνιδι τελιωνε σε 3-4 λεπτα. Και ολοι αρχιζαν τα παιχνιδια τους με το ελαχιστο των χρηματων. Αφου εβλεπα οτι ολοι εκαναν το ιδιο το παρατησα νευριασμενος.

Link to comment
Share on other sites

παιδια οτι ακριβως λετε

το ελαχιστο των χρηματων(και εμεις εχουμε μαθει να παιζουμε αραχτοι με τα λεφτακια μας)

και σε λιγοτερο απο 2 λεπτα εχουν κανει την πρψτη επιθεση με οτι εχουν και σου εχουν παρει τα βρακια πριν προλαβεις να ανασανεις

και το παιχνιδι οντως κρατησε το πολυ 5 λεπτα

αλλα και εγω τυχερε προτιμω το παιχνιδακι να ειναι ηρεμο να δωσουμε χρονο να απλωσουμε στρατιγικες κατω μαζι με σουπερ οχηματα μας κλπ κλπ

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ παιδιά στο Generals δεν μπορώ να παίξω δικτυακό, δεν μου βγάζει server list!!!!! Πάντως οι τύποι είνια "τρελοί". Συμμαχίες μεταξύ τους και σε ταραζουν στην σφαλιαρα. Ούτε ένα ήρεμο παιχνιδι δεν μπορουμε να παίξουμε. Εγω λέω να κανονίσουμε κανενα βραδυ να παίξουμε όσοι γουστάρουμε και να τους γραψουμε τους ξένους

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.