Jump to content



Ποιο προγραμμα αντιγραφης DVD?


Solid Snake

Recommended Posts

Γεια σας παιδια!

Θα ηθελα να μου πειτε αν γνωριζετε καποιο προγραμμα που να αφαιρει το μενου του dvd και να αφηνει μονο την ταινια με την γλωσσα και τους υποτιτλους που θα επιλεξω.

Ευχαριστω προκαταβολικα :flower:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ για καλύτερο αποτέλεσμα ξανα ''περνάω'' την ταινία ασυμπίεστη με το Clone dvd 2 βγάζοντας ηχο video υπότιτλους που δε θέλω,

και μετα συμπιέζω με το dvd shrink, ρυθμίζοντας την ποιότητα στο κάθε video ξεχωριστά! (το clone dvd δε μπορει!.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Παιδιά για να μεταφέρω ταινία σε dual layer DVD (χωρίς συμπίεση δλδ) τι πρέπει να κάνω; Τα ίδια; Η απλώς backup; Για το Shrink μιλάω. Δεν ξέρω αν για dual layer διαδικασίες υπάρχει τίποτα καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

για rip dvdfab decrypter

για συμπιεση-εγγραφη dvd shrink

για τα διπλης επιστρωσης πρεπει να πας στις ρυθμισεις και να επιλεξεις μια επιλογη που σε ρωταει τι dvd θα γραψεις...μπορεις ακομα να του ρυθμισεις και ο ιδιος το μεγεθος του τελικου αρχειου

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.