Jump to content



[hwbot] 3Dmark01 Ranking


Recommended Posts

λολ...λεω και εγω ...ποιος με μελετα!?!(@mention)

Γερασα..ασε που ο 920 δεν ειναι για τετοια.(c0 γαρ)

Τελευταια φορα που ασχοληθηκα σοβαρα ηταν σε ενα διαγωνισμο του oos γιατι το βρηκα πολυ χαβαλεδιαρικο (και νομιζα οτι το ειχα εξαρχης :p)...

και μια για πλακα καπου καπως καποτε με q6600 ..και μαλλον 8800γτ.(περιπου ιδια εποχη πρεπει να ηταν)

δεν είπα να κάνεις WR..... :p αίντε λοιπόν.... βάλε την 6600gt σου..βάλε τον C0 σου...... δώσε λιγο ρευματάκι.......άνοιξε το παραθυράκι...... βρες τα χαρτάκια με τα LOD.... μπες στο partition των windows ...... !

έλαααα.....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Replies 649
  • Created
  • Last Reply
  • 1 month later...

[MENTION=11525]grathk[/MENTION] , τα σκορ σου δεν ειναι σωστα . Εχεις παιξει με 560ti καρτα , ενω το εχεις ανεβασει στην κατηγορια hd3000 του hwbot. Δεν υπηρχε περιπτωση εξαλλου να βγαλεις 61000 στο 01 με IGP σε sandybridge . Ουτε στα 6500Mhz να εφτανε ο επεξεργαστης.

Οταν λεμε IGP ... ενοουμε την ενσωματωμενη καρτα του επεξεργαστη . Οχι την pcie 560ti που εχεις .

Το gpu-z σου πρεπει να δειχνει την καρτα με την οποια τρεχεις το benchmark .

Link to comment
Share on other sites

εχω την οθόνη πανω στην 560 αλλα εχω πει στο virtu να τρέχει το 3dmark01 με την hd3000

Στο 3dmark01 μου βγάζει την hd3000 ως vga και αποτι είδα δεν εχει χρήση η 560 κατα την διάρκεια του test.Κάτι παιχτηκε και εχει μπει vsync και δεν μπορώ να το βγάλω....θα δοκιμάσω reinstall..

edit:

Δεν μπορώ να κλείσω το vsync στην igpu..κανεις ιδέες?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.