Jump to content



[hwbot] Aquamark Ranking


Recommended Posts

ετοιμη ειναι

με μια πρωτη δοκιμη με εκοψε το ovp

καλα που τοχουν ρυθμισμενο στο 1,4?

πλακα μας κανουν?

διαβολεμενες ατι...

στελιο γιατι εχεις τους 8,2?

Έδωσα μέχρι 1.4 εγώ χωρις πρόβλημα. αλλά δεν ανέβηκε πολύ :(

Είναι παλίο το σκορ, όταν έγινε αυτοί ήταν οι πιο καινούργιοι :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 460
  • Created
  • Last Reply

beetlejuice ε8500 744A*** asus p5e64ws pro gskill 1600 7-7-7-18 vga 3870x2 psu

seventeem 1000w+silverstone olumpia 1000w η δοκιμες εγιναν με cascade στους -90~-95

το mb εχει μονο vcore mod και εχουν αλλαχτη ολες η ψυχτες:για το chipset Swiftech MCX159-CU και για το ic9r ενα Thermalright HR-05 SLi

Link to comment
Share on other sites

beetlejuice ε8500 744A*** asus p5e64ws pro gskill 1600 7-7-7-18 vga 3870x2 psu

seventeem 1000w+silverstone olumpia 1000w η δοκιμες εγιναν με cascade στους -90~-95

το mb εχει μονο vcore mod και εχουν αλλαχτη ολες η ψυχτες:για το chipset Swiftech MCX159-CU και για το ic9r ενα Thermalright HR-05 SLi

ωραια

αρα να φανταστω τα τοσο καλα σκορ ειναι γιατι εχεις λιωσει στο tuning?

ή απλα σου κατσε καλο cpu?

δεν ξερω αν με πιανεις , θελω να καταλαβω πως μπορει καποιος να τα παει τοσο καλα οσο εσυ

με καλη διαθεση ρωταω :clap::clap:

Link to comment
Share on other sites

καλο cpu +mb και πολλη ψαξιμο στα σετινκς του bios.και να φανταστης οτι το mb ειχε μουλαροση και δεν επεζε καλα πριν απο ενα μηνα και ελεγα στον gpr να του το δωσο που ηθελε να φτιαξη ενα κατεβαστηρι.Εχω δοκιμαση αρκετα cpu worfilde+wolfdale για να βρω καλα κοματια και ειμαι και λιγακι τυχερουλης σε αυτα:hehe::whip:

Link to comment
Share on other sites

:slap:Βρε παλικάρι μου....πέρνουμε και χαπάκια για την πίεση ξέρεις....μην τα πετάς έτσι ξαφνικά...:wall:

Δηλ. άμα σφίξεις τις μνήμες (πολύ χαλάρές τις βλέπω....που θα φτάσεις άρχοντα ? εμείς θα αλλάξουμε δουλειά?)

:fun:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[hwbot] i-VTec - 227310 - E8500 @ 4100 Mhz - 9600GT @ 750/1850/2200 - Arctic Cooling Freezer 7 Pro [/hwbot]

http://i102.photobucket.com/albums/m106/i-VTech/2008-04-09-23-47-55-0625.jpg

Συγγνώμη που δεν έβαλα cpuz και τα λοιπά,απλά το PC κράσαρε με το που έβγαλα το screenshot...:dots: Έχω τα A3 logs άμα θέτε...:p

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.