Jump to content



Στην χώρα του Ποτέ-Πότε;;;;;;


MusicFool

Recommended Posts

18/04/2006 Βρίσκεται σε τελικό στάδιο υλοποίησης από ΟΤΕ

13/04/2006 Βρίσκεται σε τελικό στάδιο υλοποίησης από ΟΤΕ

10/04/2006 Βρίσκεται σε τελικό στάδιο υλοποίησης από ΟΤΕ

07/04/2006 Καθυστέρηση λόγω μη διαθεσιμότητας πόρτας στο δίκτυο του ΟΤΕ

03/04/2006 Καθυστέρηση λόγω μη διαθεσιμότητας πόρτας στο δίκτυο του ΟΤΕ

30/03/2006 Καθυστέρηση λόγω μη διαθεσιμότητας πόρτας στο δίκτυο του ΟΤΕ

29/03/2006 Αποστολή αίτησης προς ΟΤΕ

29/03/2006 Καταχώρηση στο σύστημα του ΟΤΕ

Απο ενημερωση καλα παμε, καποιος efriend να μου πη για Χαλάνδρι περιπου ποσο ακομη;;;

Εαν ειναι για πανω απο δυο μηνες να το πειτε σιγα-σιγα...............

ΥΓ: Η αιτηση εγινε μεσω 4νετ 27-28 Μαρτίου.

Αντε και καλη Ανασταση σε ολους και να προσεχετε!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τα πράγματα, δυστυχώς, πάνε από το κακό στο χειρότερο... δύσκολη περίοδος για adsl... συνάδελφος πριν από ένα μήνα+ πήρε από πλαίσιο 1Μbit πακέτο otenet, έκοψε την adsl του, του ενεργοποίησαν 384, είναι 2 βδομάδες στα τηλέφωνα, έχει στείλει άπειρα fax της απόδειξης που γράφει ότι έχει πληρώσει για 1Mbit και άκρη δεν έχει βγάλει.

Link to comment
Share on other sites

αφού ρε παιδιά χρησιμοποιούν για τις υπηρεσίες internet ανθρώπους που τους χρησιμοποιούσε παλιά για να βάζουν κολόνες Μηδέν μόρφωση μηδέν ενημέρωση τι περιμένετε?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως μου φαίνεται οτι στάθηκα τυχερός γενικώς. Πριν δυο χρόνια που έβαλα εγώ, σε 3 μέρες ήταν έτοιμη η γραμμή. Και πριν 4 μήνες που έκανα αλλαγή απο 384 σε 512 πήρε λιγότερο απο εβδομάδα. :confused:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dellman

Εγώ που έβαλα 512 και 1 στις 5 δεν βλέπω http σελίδες όλα τα άλλα παίζουν. Βούντου δεν ξέρω να κάνω δυστυχώς. Ξόρκισα 2 μοντεμάκια και συνεχίζουμε....

μήπως ενεργοποίησες το parental control της otenet? :rofl:

εμένα που μου πήρε 2-3 μήνες πριν από 3+ χρόνια, έχω μάθει να μην παίζω με τον ΟΤΕ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.