Jump to content



Cue + Bin


Recommended Posts

Έχω ένα σιντάκι που υποτίθετια ότι έχει μέσα ένα πρόγραμμα. ¨Οταν όμως πάω να το ανοίξω βλέπω ότι έχει μέσα δύο αρχεία, ένα με κατάληξη bin και ένα με κατάληξη cue....Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανείς, με ποιό τρόπο μπορώ να κάνω εγκατάσταση του προγράμματος βάση αυτών των αρχείων;

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη, αλλά επειδή δεν κατέχω:o

Θα πρέπει πρώτα να μεταφέρω τα αρχεία cue καi bin από το σιντάκι κάπου στον σκληρό κα ικατόπιν να χρησιμοποιήσω το Nero ή το alcohol;

Και με το Nero πως τα καίω, δλδ τι θα επιλέξω να δημιουργήσω; Για το alcohol είνια που δεν ξέρω τίποτα, δυστυχώς....:(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dohc16 [Σήμερα, στις 19:23]

Συγνώμη, αλλά επειδή δεν κατέχω:o

Θα πρέπει πρώτα να μεταφέρω τα αρχεία cue καi bin από το σιντάκι κάπου στον σκληρό κα ικατόπιν να χρησιμοποιήσω το Nero ή το alcohol;

Και με το Nero πως τα καίω, δλδ τι θα επιλέξω να δημιουργήσω; Για το alcohol είνια που δεν ξέρω τίποτα, δυστυχώς....:(

Καλυτερα να δουλεψεις τα daemon tools ειναι πολυ απλα. Τωρα σε περιπτωση που απλα και μονο θες να το καψεις σε δισκακι τοτε θα σε βοηθησει και το UltraISO που ανοιγει κανονικα τετοια files και εχεις τη δυνατοτητα εγγραφης. Μεσω του nero γραφει στην ουσια.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.