Jump to content



The ATi Catalyst Driver thread.


Recommended Posts

Παιδες μηπως εχει κανει η ΑΤΙ καμια μαμουνια και κερδιζει ποντακια?(εν οψη λανσαρισματος Fermi...)

Υπερτεραστια η διαφορα....

Πως ειπατε???....Λογω ηλικιας δεν ακουω και πολυ....καλα...:whistling

Αλλο 10% εχει ακομα παιδια...

Link to comment
Share on other sites

Πως ειπατε???....Λογω ηλικιας δεν ακουω και πολυ....καλα...:whistling

Αλλο 10% εχει ακομα παιδια...

Αν ανακαλυψω μαμουνια εκπαραθυρωνω την ΑΤΙ μου λεμε.

Δεν φταιει η ηλικια ρε για την ακοη, η φασαρια της 2900 φταιει :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αν ανακαλυψω μαμουνια εκπαραθυρωνω την ΑΤΙ μου λεμε.

Δεν φταιει η ηλικια ρε για την ακοη, η φασαρια της 2900 φταιει :hehe:

Δεν ειναι μαμουνια...Εξελιξη το λενε..

Απ το ...χτυπημα στο κεφαλι μαλλον. Ηταν και βαρια καρτα.!!!

@jimalex, δεν το χρειαζεσαι..

Link to comment
Share on other sites

το "Digitag Signature 64bit.rar ...... for Windows 7_Vista 64bit. Replace files....Packages\Drivers\Display\W76A_INF\"

εμφανιζεται οταν αρχισει το setup η κανουμε κατι απο πριν ...ριξτε ενα βημα βημα και για μας τους νεότερους στη ΑΤΙ...

Link to comment
Share on other sites

Αντικατεστησε με τα αρχεια του Digitag Signature 64bit.rar τα αρχεια που υπαρχουν ηδη στο τελικο directory της διαδρομης Packages\Drivers\Display\W76A_INF\ ,

πριν ξεκινησεις την εγκατασταση.

Αληθεια, πες μου αν λυθει και το προβλημα με τις φωτογραφιες με αυτον τον driver.

Link to comment
Share on other sites

Έχω τα vista 32bit κάθε φορά που αποσυνδέω την οθόνη,χάνει τις ρυθμίσεις της ανάλυσης,με βγάζει μήνυμα ότι δεν αναγνωρίζει το αναγνωριστικό του ενισχυτή που είναι συνδεόμενο,μεταξύ κάρτα γραφικών και οθόνης.Στα seven δεν συμβαινε αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Έχω τα vista 32bit κάθε φορά που αποσυνδέω την οθόνη,χάνει τις ρυθμίσεις της ανάλυσης,με βγάζει μήνυμα ότι δεν αναγνωρίζει το αναγνωριστικό του ενισχυτή που είναι συνδεόμενο,μεταξύ κάρτα γραφικών και οθόνης.Στα seven δεν συμβαινε αυτό.

Δεν καταλαβαινω τι εννοεις?

Link to comment
Share on other sites

Όντως οι 10.3 final είναι ένα μικρό θαύμα. Μπράβο ΑΤΙ! :banging:

5970 (900/1100) - UNIGINE DX11 1920Χ1080 16AF 8AA tesseletion ON

10.2 -> 41.5 fps

10.3 -> 44.6 fps

Αυτά τα 3fps είναι μεγάλη υπόθεση στο Unigine με όλα full

3DMark Vantage δεν ποστάρω γιατί με τον PhenomII X4 965 τα points είναι απογοητευτικά σε σχέση με i7.

Έγινε επεξεργασία από deNordic
Link to comment
Share on other sites

τελικα καταφερα να τους περασω.κολλαγα γιατι δεν ειχα κανει σωστα την αντικατασταση των αρχειων για το digital signature.περασαν πολυ ευκολα.οντως ειναι αρκετα πιο γρηγοροι απο τους 10.3 preview.

Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπιζω το εξής πρόβλημα εδω και καιρό χωρίς να εχω βρει ακόμη λύση:

εχω νια 5970 σε crossfire με μια 5850 μέχρι εδώ όλα κάλά, στο Dirt2 λοιπόν καθε φορά που βάζω τις Ultra ρυθμισεις εχοντας το Crossfire ενεργό το παιχνίδι κολλάει αμέσως μόλις πάει να μπει στο 3D περιβάλλον,αντιθετως οταν απενεργοποιώ το crossfire se Ultra ρυθμισεις ολα καλά,επισης σε κατασταση Crossfire με ρυθμισεις Very High επίσης όλα καλά,τι ακριβώς συμβαίνει δεν μπορώ να καταλάβω..........Ελπίζω κάποιος πιο έμπειρος να δωσει τα φωτα του....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.