Jump to content



The ATi Catalyst Driver thread.


Recommended Posts

Παιδιά μόλις προχθές εκγατέστησα το sniper ghost warrior και έπαιξα λιγάκι, καλο μου φαίνεται, αν και δεν προχώρησα πολύ...

Το μόνο πρόβλημα είναι ότι δεν υποστηρίζει crossfire. Σε εσάς παίζει κανονικά; Σε εμένα χρησιμοποιεί μόνο τον ένα πυρήνα και βλέπω γύρω στα 90fps. Έχω τους 10.5. Σε άλλον με 10.6 μήπως παίζει καλά και με crossfire;

Έγινε επεξεργασία από KostasNK
Link to comment
Share on other sites

Εμένα με 10.6 έπαιζε κανονικά, αλλά από γραφικά το παιχνίδι δεν μου άρεσε καθόλου. Τα είχα όλα full και την σκιά των δέντρων στο χώμα την έβλεπα να μετακινείτε κατά πίξελς !! :boxed:

E έφαγε απεγκατάσταση !!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εμένα με 10.6 έπαιζε κανονικά, αλλά από γραφικά το παιχνίδι δεν μου άρεσε καθόλου. Τα είχα όλα full και την σκιά των δέντρων στο χώμα την έβλεπα να μετακινείτε κατά πίξελς !! :boxed:

E έφαγε απεγκατάσταση !!

Και εμένα κανονικά έπαιζε! Απλά δεν έβλεπε το crossifire. Έπαιζε μόνο στον 1 πυρήνα, σαν να είχα δηλαδή μία 5870!

Σε crossfire με τους 10.6 σε εσένα έπαιξε κανονικά;

Έγινε επεξεργασία από KostasNK
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα κανονικά έπαιζε! Απλά δεν έβλεπε το crossifre. Έπαιζε μόνο στον 1 πυρήνα, σαν να είχα δηλαδή μία 5870!

Σε crossfire με τους 10.6 σε εσένα έπαιξε κανονικά;

Τώρα γιατί μου ρίχνεις το ηθικό μπορείς να μου πεις ???

Γιατί με στεναχωρείς φίλε μου !? :hehe::hehe::hehe:

Μια και μοναδική έχω, νιώθει μοναξιές αλλά δεν ξέρω πότε θα βρει το ταίρι της !!:X:

Link to comment
Share on other sites

Κατι τελειως off topic με την συγγνωμη ολων.

Μηπως καποιος εχει μπορει και θελει να μου ανεβασει καπου saves για τις "πιστες" στο BC2 single player?

Μερικά saves δεν είναι προχωρημένα πολύ στην αρχή γιατί το ξεκίνησα για δεύτερη φορά !!

Στα έχω κάνει attach :)

BC2_saves.rar

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω MOS, θα τα δοκιμασω.

Αν καποιος εχει κατι παραπανω, τον ευχαριστω ηδη προκαταβολικα.

edit,

MOS, δεν κανουν αυτα.

Μιλω για unlock levels - objectives - missions βασισμενα στο τελευταιο patch του παιγνιδιου.

Έγινε επεξεργασία από atiman
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω MOS, θα τα δοκιμασω.

Αν καποιος εχει κατι παραπανω, τον ευχαριστω ηδη προκαταβολικα.

edit,

MOS, δεν κανουν αυτα.

Μιλω για unlock levels - objectives - missions βασισμενα στο τελευταιο patch του παιγνιδιου.

cheat με λίγα λόγια ?

Έχω κάνει update το game, τελευταία έκδοση είναι !!

Έλα πιστεύω αυτά σου κάνουν για ρίξε μια ματιά !!

BFBC2.rar

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.