Jump to content



The ATi Catalyst Driver thread.


Recommended Posts

κατσε γιατι τα μπλεξαμε.το ss που ειναι σε idle το τραβηξα σε idle εκεινη την στιγμη που ποσταρα.το furmark το ειχα τρεξει καμια ωρα πριν (με το φαν στο 70%) και επειδη δεν ειχα κλησει απο τοτε το gpuz ειχε κρατησει τις μεγιστες θερμοκρασιες,οποτε πατησα στο gpuz να δηξει τα μεγιστα που επιασε η καρτα με το φαν στο 70 και στο ποσταρα.

Link to comment
Share on other sites

1.15 ρευμα εχει τα 975/1250 omg!!!!!

Η καρτα σκοτωνει!

Jaco, τοσο με 5970 που ειχα οσο και τωρα με την 5870 2gb 6eyefinity δεν εχω κανενα θεμα με το display port!

Τι καρτα εχεις ? Εαν εχεις 5970 και σε ψινει μονο το eyefinity, δωστην και παρε 5870 2gb...

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα στους official 10.6 σε 4850. Δεν πρόλαβα να τρέξω πολλά, μόνο pripyat benchmark και είναι στα ίδια επίπεδα με τους 10.3.

Θα εχουμε τίποτα βελτιώσεις για τις 4800 μελλοντικά ή τέλος για μας; :hm:

Link to comment
Share on other sites

Θα εχουμε τίποτα βελτιώσεις για τις 4800 μελλοντικά ή τέλος για μας;

Νομίζω πως μετά τους 10.3 η ΑΤΙ σταμάτησε να ασχολείται με τις προηγούμενες γενιές..αλλά καλύτερα να απαντήσει ο atiman.

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω κανενα θεμα με το display port! /QUOTE]

Μιλάω για dp <-> ddvi ότι dp μόνιτορ... δεν μπορεί να μην έχεις πρόβλημα, όλοι έχουν, γίνεται πανικός στο internet...

Jaco ειχε βγαλει η ΑΤΙ ενα bios που το διορθωνε αυτο.

Και καλά το περιορίζει, αλλά δεν... όσοι το έχουν δοκιμάσει δεν τους έκανε δουλειά...

Είναι θέμα driver, δεν μπορεί με τους 10.3 να παίζει και με οποιοδήποτε άλλο όχι... δεν έχει να κάνει με το hardware ή αν έχει να κάνει, ας κάνουν ότι και στους 10.3 γιατί είναι πολύ κόσμος με το ίδιο πρόβλημα...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.