Jump to content



The ATi Catalyst Driver thread.


Recommended Posts

To gpu-z γιατί δε σε καλύπτει;

Μου θύμισαν την λύση στο thread για την 7970. Όλα ΟΚ! Δεν με καλύπτει γιατί δεν δείχνει temps-voltages-fan speeds-core frequency-ram frequency-ram usage στην οθόνη του G15 πληκτρολογίου μου, ενώ το afterburner το κάνει...

Link to comment
Share on other sites

Μου θύμισαν την λύση στο thread για την 7970. Όλα ΟΚ! Δεν με καλύπτει γιατί δεν δείχνει temps-voltages-fan speeds-core frequency-ram frequency-ram usage στην οθόνη του G15 πληκτρολογίου μου, ενώ το afterburner το κάνει...

Kαι το AIDA64 το κανει αυτό.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, χθες αποφάσισα να ξαναβάλω να παίξω bf3, κάνω τα update που χρειαζόταν και πάω να μπω σε παιχνίδι, ενώ κάνει loading παγώνει στιγμιαία και μου βγάζει αυτό το μνμ που θα δείτε παρακάτω

capture1gia.jpg

να επισημάνω ότι είχα και τους 13,1 και πάλι έκαναν το ίδιο.. το πρόβλημα αυτό το κάνει μόνο στο bf3

Link to comment
Share on other sites

παιδες οταν βαζω ενα cap profile πχ εχω τωρα τους 13.1 και εβαλα απο πανω τους cap profile 12.11, χρειαζεται απο καπου να τους ενεργοποιησω ή by default δουλευει το profile?

Απλα μια επανεκκινηση...

Σημ: Οι νεοι 13.2 beta εχουν ενσωματωμενα τα cap!

Link to comment
Share on other sites

Οι ρυθμίσεις του control panel συχνά δεν πιάνουν όλες σε όλα τα παιχνίδια γιατί οι καινούριες μηχανές τα κάνουν override. Δοκίμασε μέσα από την ίδια την εφαρμογή να ορίσεις τα settings.

[MENTION=9179]atiman[/MENTION] Θα βγει 13.2 whql ;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.