Jump to content



The ATi Catalyst Driver thread.


Recommended Posts

παιδες τωρα την εχω 850/1170 με το φουρφουρι σταθερα στα 70% και θερμοκρασιες μεχρι 53 καλα ειναι?

Δεν θα εχεις προβλημα. Ανεβασε τις μνημες σε 1200 εφοσον εισαι στο 70% του ανεμηστηρα. Για χαμηλοτερες στροφες θελεις 820/1200.

Link to comment
Share on other sites

From: <Chris Ev.......n@amd.com> To: <Johnd.....@...com>

Subject: Drivers

...........................................................................................

My friend John,

As in I had informed the catalyst 8.4 they would be out on 10 April 2008 in the 3 midday local hour.

Up to today however the problem in 3dmark and in certain older games it did not accomplish it is untied as we expected despite your precious corrections.

For this reason the presentation maybe will be transported few days more.

It continued tested with beta.

Chris Ev.......n. ( 905 ) 882-2600 ext 810X.

1 Commerce Valley Dr. E

Markham , On.

.........................................................................................

Ποιος Chris είναι αυτός; Πρέπει να μάθει Αγγλικά :)

Link to comment
Share on other sites

From: <Chris Ev.......n@amd.com> To: <Johnd.....@...com>

Subject: Drivers

...........................................................................................

My friend John,

As in I had informed the catalyst 8.4 they would be out on 10 April 2008 in the 3 midday local hour.

Up to today however the problem in 3dmark and in certain older games it did not accomplish it is untied as we expected despite your precious corrections.

For this reason the presentation maybe will be transported few days more.

It continued tested with beta.

Chris Ev.......n. ( 905 ) 882-2600 ext 810X.

1 Commerce Valley Dr. E

Markham , On.

.........................................................................................

Όποιος και να είσαι...σταμάτα την πλάκα αυτή ...επειδή το λιγότερο είναι κακόγουστη και δέν πέιθεις κανέναν.

Μιλάω και για την ATi αλλά και για τα άλλα που διαδίδεις...ξέρεις εσύ.

Οκ Κώστα?:alien:

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Kombatant, μιάς και είσαι ο αληθινός PR της AMD/ATi στην EMEA, σου λένε τίποτα τα ονόματα που βλέπεις στο "mail" ? ? ?

Εμένα όχι :hehe:

Κοίτα, το Chris έχει φτιαχτεί ώστε να "μοιάζει" με τον Chris Evenden, όμως αντί για τον Chris (που τον ξέρω προσωπικά και έχουμε ανταλλάξει emails πολλές φορές) αυτός που το γράφει μοιάζει πιο πολύ για Πακιστανό που λέει "εγκό φτιάτσει ντραίμπερς" :rofl:

ΥΓ. Προφανώς δεν έχω τίποτα με τους Πακιστανούς, είχα και συμμαθητές στην Αγγλία και κάναμε κ παρέα :)

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, το Chris έχει φτιαχτεί ώστε να "μοιάζει" με τον Chris Evenden, όμως αντί για τον Chris (που τον ξέρω προσωπικά και έχουμε ανταλλάξει emails πολλές φορές) αυτός που το γράφει μοιάζει πιο πολύ για Πακιστανό που λέει "εγκό φτιάτσει ντραίμπερς" :rofl:

ΥΓ. Προφανώς δεν έχω τίποτα με τους Πακιστανούς, είχα και συμμαθητές στην Αγγλία και κάναμε κ παρέα :)

Και δίκιο να έχεις φίλε μου γίνεσαι προκλητικός. Και γενικώς για μερικούς από εδώ δεν μου λέει τπτ όσες γνωριμίες και να έχετε, όποιοι και να είστε. Και στο κάτω κάτω γιατί να πιστέψω εσένα που προσβάλεις τον άλλο? Δεν αμφισβητώ τις γνώσεις σου ή κάποιου άλλου παιδιού. Αλλά οποιοσδήποτε ξέρει και θέλει να βοηθήσει, ας το κάνει χωρίς να υπερηφανεύεται για το ποιος είναι και τι κάνει και ποιους ξέρει...καταντάει γραφικό και κουραστικό. Αν έχεις πρόβλημα με τα λεγόμενα κάποιου στείλτου ένα pm να τα πείτε (είναι σίγουρα πιο ωραίο από το να διαβάζει κανείς ειρωνίες). Σκεφτείτε και αυτούς που προσπαθούν να μάθουν και πέφτουν σε ένα σωρό "off topic παρεξηγήσεις"

Ζητώ συγνώμη γιατί και η δική μου απάντηση ήταν off topic, αλλά φαντάζομαι ότι πολλοί θα σκέφτηκαν τα ίδια με μένα διαβάζοντας τα προηγούμενα post. Και πάλι συγνώμη

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.