Jump to content



The ATi Catalyst Driver thread.


Recommended Posts

μόλις τους βάλεις πες αποτελέσματα γιατί εγώ έχω πρόβλημα με την 4870x2...

Ολα φαινεται να δουλευουν μια χαρα με δυο 4850. Αν και δεν μπορω να κανω συγκριση με παλιοτερους drivers μιας και μονο 8.11 εχω βαλει.

Μεχρι στιγμης FarCry 2, Warhead, Fallout 3 που δοκιμασα τρεχουν αψογα.

Link to comment
Share on other sites

giogio 4870 x2 και εσύ? ρε τους κιαρατάδες μας κοροιδεύουν, καλα δεν τεσταρουν??? έχεις και artifact? έκανα 2 καθαρά install και τώρα πάω πάλι σε 8.10 hotfix

2 4870 512 σε crossfire εχω δεν κοιταξα για artifact ακομα θα το κοιταξω τωρα

Link to comment
Share on other sites

μόλις βάζω τους νέους driver μου βγάζει το ccc στο tab toy overclock και με το overclock ξεκλείδωτο, δεν με ρωτάει αν θέλω advanced mode με παέι κατευθείαν και το έχει ξεκλείδωτο, έχει τύχει σε κανέναν αυτό? τρέχω και cleaner και sweeper. ρε γμτ έλενξα τα ρεύματα αν είναι καρφωμένα καλά και ξαναδοκιμάζω, θα ενημερώσω... giogio ανέβηκε η απόδοση στα κανονικά?

Link to comment
Share on other sites

έφτοιαξε χωρίς να ξέρω ακριβώς για ποιό λόγο, ανέβασε και επιδόσεισ 13755 δηλ 150 πάνω από 8.10. ίσως είχε μετακινηθεί η παροχή ρεύματος... δεν θα έβγαζε όμως κάποιο μήνυμα? και γιατί τα 06 πηγαιναν κανονικα? god knows

Link to comment
Share on other sites

μόλις βάζω τους νέους driver μου βγάζει το ccc στο tab toy overclock και με το overclock ξεκλείδωτο, δεν με ρωτάει αν θέλω advanced mode με παέι κατευθείαν και το έχει ξεκλείδωτο, έχει τύχει σε κανέναν αυτό? τρέχω και cleaner και sweeper. ρε γμτ έλενξα τα ρεύματα αν είναι καρφωμένα καλά και ξαναδοκιμάζω, θα ενημερώσω... giogio ανέβηκε η απόδοση στα κανονικά?

θα σε ενημερωσω σε λιγο

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.