Jump to content



Νεα Υορκη???


ARVAS

Recommended Posts

Ξερει κανενας καταστηματα στη νεα Υορκη με υπολογιστες και γκατζετοειδη.

Αντε μηπως βρω τιποτα σε καλη τιμη και το τσιμπησω τωρα που εχω ανθρωπο εκει.. :banging:

Link to comment
Share on other sites

Και το buy.com αν και δεν έχει πολύ ψαγμένα πράγματα έχει πολύ καλές τιμές.

Βασικά τα περισσότερα θέλουν να έχεις αμερικάνικη πιστωτική, αλλίως δεν τις δέχονται και συμπεριλαμβανομένου και του buy. Εγώ μόνο με το amazon από όσα είχα δοκιμάσει είχα καταφέρει να αγοράσω με ελληνική visa.

Αυτό που λέει απίστευτα να φέρεις απο Αμερική είναι ένα i-ram αλλά ποιός αγοράζει 4GB RAM.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

Δεν είμαι τόσο σίγουρος....

LOL....:hehe:

Αρχική απάντηση από ARVAS

i-ram????? ????? nten katalabainei $%^&*&

Eιναι μια pci συσκευη στην οποια μπαινουν πανω μεχρι και 4γιγα μνημη....αυτο καρφωνεται στο pc σου....και τα αποτελεσματα φαινονται στο λινκ που δινει ο spc...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από panos2k [Σήμερα, στις 20:49]

Και το buy.com αν και δεν έχει πολύ ψαγμένα πράγματα έχει πολύ καλές τιμές.

Βασικά τα περισσότερα θέλουν να έχεις αμερικάνικη πιστωτική, αλλίως δεν τις δέχονται και συμπεριλαμβανομένου και του buy. Εγώ μόνο με το amazon από όσα είχα δοκιμάσει είχα καταφέρει να αγοράσω με ελληνική visa.

Αυτό που λέει απίστευτα να φέρεις απο Αμερική είναι ένα i-ram αλλά ποιός αγοράζει 4GB RAM.....

Εγω σε οσα μαγαζια πηγα (bestbuy,target,niketown,radioshack και κατι αλλα) δεχθηκαν την visa electron της Πειραιως που εχω.

Μονο ενα μαγαζι τυπου praktiker δεν τη δεχτηκε.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.