Jump to content



Μία βοήθεια


esykas

Recommended Posts

Καλημέρα

Μπορεί κάποιος να μου πεί τις ρυθμίσεις που κάνω γιά να γίνει η σελίδα των Φόρουμ στό μέγεθος τις 12άρας του λάπ-τοπ;

Έχει μπάρες δεξιά και αριστερά.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

προσεξε εχω το προβλημα στα φόρουμ,όταν βάλω 1024 στην πρώτη σελίδα των γουΐντους την μεγαλώνει πολυ και χάνω την μπάρα .Η οθόνη είναι 12''

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από astrolabos

Μπορείς να ανεβάσεις ένα print screen να καταλάβουμε τι εννοείς;

δεν χρειάζεται

απλός βαλέ και εσύ στην οθόνη σου 800χ600 να δεις πως φαίνονται τα sites

όλα τα sites πια είναι optimized για 1024χ768

Link to comment
Share on other sites

οκ θα το δοκιμάσω και έτσι ευχαριστώ

το δοκιμασα και έτσι αλλά τίποτα μάλον είναι μικρή η οθόνη

σήμερα παρατήρησα ότι όποτε θέλει διορθόνετε αισθητά.Όταν γράφω το μήνυμα υπάρχη πρόβλημα όταν μπαίνω στο Φόρουμ αυτοδιορθόνετε:confused:

είναι ενοχλητικό πάντος,μήπως έχει ρυθμίσεις κάπου στον explorer?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά και κάτι ακόμη τα windows που έχω βάλει στό Λάπ-τοπ τα έχω και στο ντέσκτοπ δηλωμένα στήν microsoft .Θα (κλειδωθούν) η δέν θα έχω μόνο τις ενημερώσεις;και τίποτα άλλο!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από esykas

ρε παιδιά και κάτι ακόμη τα windows που έχω βάλει στό Λάπ-τοπ τα έχω και στο ντέσκτοπ δηλωμένα στήν microsoft .Θα (κλειδωθούν) η δέν θα έχω μόνο τις ενημερώσεις;και τίποτα άλλο!!

Κοίτα, η άδεια της Microsoft, είναι για ένα μηχάνημα. Τώρα, αν το έχεις βάλει και στα δύο, προφανώς δε θα μπορέσει να σου κάνει την ενεργοποίηση των windows, μιας και θα είσαι σε διαφορετικό μηχάνημα από αυτό που έχει ενεργοποιηθεί αρχικά, οπότε σε 30 μέρες από την ημέρα που τα εγκατέστησες θα κλειδώσουν.

Link to comment
Share on other sites

Ναι τα έχω βάλει στο λάπ τοπ και δέν τα αναγνωρίζει για αυθεντικά,όταν λέμε θα κλειδώσουν τι ενοούμε.Απλώς δέν θα γίνονται η αναβαθμίσεις σε ασφάλεια;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.