Jump to content



help με online αγορα σκληρου


gocu

Recommended Posts

καλησπερα φιλοι

δε μπορω αλλο να περιμενω τους seagate 7200.10 να ερθουν στα ραφια και ειπα να ξαψω λιγο στο γερο skroutz να δω τι παιζει

βρηκα αυτο που ηθελα εδω

και νομιζω ειναι σε καλη τιμη

ερωτηματα :

1)εχει αγορασει κανεις απο εκει?/αξιοπιστια?

2)εγγυηση τι θα παιζει?

3)με τα μεταφορικα λεει θα παει 124 ευρω...καμια παγιδα???

ειναι ελλαδα αυτο το μαγαζι??(κατι με μπερδευει στα μεταφορικα...και στα γερμανικα)

4)ξερετε ποτε στο καλο θα ερθει το συγκεκριμενο κομματι στα κανονικα ραφια??

ευχαριστω προκαταβολικα

:bigsmile:

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω να βρώ το thread από το insomnia που μου είπαν πως το εν λόγω κατάστημα κάνει αποστολή από Σέρρες. Έχω πετύχει κι εγώ καλές τιμές σ' αυτό το μαγαζί, αλλά δεν ετυχε ποτε να συνεργαστώ μαζί τους..

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να κάνω διαφήμιση εγώ το πήρα από εδώ :

HAC Shop

Τον πήρα την Πέμπτη που μας πέρασε 127 και μπορώ να πώ ότι είμαι πολύ ευχαριστημένος από την ταχύτητά του. Ετσι κι' αλλοιώς χρειαζόμουν τον εξτρά χώρο λόγω P2P.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω άτομα που πήρα απο εκεί χωρίς κανένα πρόβλημα. Αν θες τον συγκεκριμένο και καλά πάρτον..

Δες και εδώ http://www.mindfactory.de/cgi-bin/MindStore.storefront/4479b3420021b0862743c0a801ea06b9/Product/View/0020656

30 ευρώ μεταφορικά. Επίσης πολύ καλό το κατάστημα!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.