Jump to content



Sapphire X1800XT 256MB 286� στο E-shop


man@ice

Recommended Posts

εγω είχα προβλημα με το να περαστουν οι δοσεις και ετσι παροτι εκανα παραγγελεια ενω υπηρχαν κομματια, τελικα εμεινα εκτος... και 8α φανει κραξιμο γιατι τελικα περαστηκε το ποσο και τωρα μου προτεινουν την x1900 gt....

τι να κάνω?

να περιμένω για αν και οταν ξαναρθει?

η να παρω την gt?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από FoXfOxFoX

εγς είχα προβλημα με το να περαστουν οι δοσεις και ετσι παροτι εκανα παραγγελεια ενω υπηρχαν κομματια, τελικα εμεινα εκτος... και 8α φανει κραξιμο γιατι τελικα περαστηκε το ποσο και τωρα μου προτεινουν την x1900 gt....

τι να κάνω?

να περιμένω για αν και οταν ξαναρθει?

η να παρω την gt?

Η Χ1900GT έχει πάνω-κάτω τις ίδιες επιδόσεις με την Χ1800ΧΤ. Η φθηνότερη τιμή της στην αγορά αυτή τη στιγμή είναι όσο είχε το e-shop την X1800XT.

Εσύ αποφασίζεις.

Link to comment
Share on other sites

τελικα τους ειπα οτι δε 8ελω την gt καθως με οσα ειδα στο νετ δεν ενθουσιαστικα στο να παρω μια κομμενη καρτα που ειναι 5% πιο κατω απο την χτ, καλα το 10αρικο πιο ακριβη δεν ειναι θεμα...

το μονο που 8α με κανε να την παρω θα ταν κανα upgrade bios απο 1900χτ αλλα δεν υπαρχει καθως ειναι 512μβ η χτ και οτι δοκιμαστικε απετυχε...

το ειπα και μου απαντησαν οτι παραγγειλαν για μενα απο τον προμηθευτη οπως ζητησα, ενα ακομα κομματι.

αλλα δε ξερουμε ποτε θα ερθει...

χμ....

ελπιζω μεσα στη βδομαδα αυτη....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.