Jump to content



corsair 3500 LL PRO 2x1


def

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

...μεγιες def... τα σκας λεμε δεν μασας ...και πολυ καλα κανεις και γω ετσι ειμαι:p

...αντε τωρα που εχεις και μνημες τις προκοπης δεν εχεις καμια δικαιολογια...δωσε κανα bench με τις 2x7950gx2 ...:)

...PS μια απορια εχω ρε συ.... το mobo που εχεις δεν ειναι ΑΜ2/DDR2 ???

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από mortisboy

...μεγιες def... τα σκας λεμε δεν μασας ...και πολυ καλα κανεις και γω ετσι ειμαι:p

...αντε τωρα που εχεις και μνημες τις προκοπης δεν εχεις καμια δικαιολογια...δωσε κανα bench με τις 2x7950gx2 ...:)

...PS μια απορια εχω ρε συ.... το mobo που εχεις δεν ειναι ΑΜ2/DDR2 ???

ευχαριστω Κωνσταντινε,στο δευτερο pc της υπογραφης λοιπουν μνημες,τα εχω αγορασμενα αλλα τα δοκιμαζεις αλλος τωρα:D και μαλλον θα παραγγειλω γιατην πλατηφορμα ddr2 αμ2 της

patriot 2x1 gb pc7200 900mgz:)

Link to comment
Share on other sites

εχω ενα προβληματακι παιδια ενω οι μνημες γραφουν οτι ειναι στα 433 μου τις δειχνει για 400αρες,γιατι?και μεσα στο bios και στο everest και στο sandra:(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GoriLLakoS

Βαλτες manual στα 433...

Εχω μπερδευτει Βασιλη με αυτο το bios της Α8Ν32-SLI εψαξα και δεν βρηκα απο που αλλαζω την ταχυτητα για της μνημες

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.