Jump to content



Καταραμενα.....ποντικια


Nio_S2000

Recommended Posts

Logitech G5!!! Εγώ αυτό έχω παίζοντας ανελλιπώς κάθε μέρα εδώ και 8 μήνες διαδικτυακό FAR CRY και δεν έχει πάθει τίποτα! Μπορεί να σου φαίνονται λίγοι 8 μήνες αλλά πίστεψέ με παίζω κάθε μέρα και στο διαδικτυακό FC γίνεται ΚΟΛΑΣΗ,μεγάλες μάχες! ’σε που με το ποντίκι η συσκευασία έχει και μικρά βαράκια, στο μέγεθος μπαταρίας ρολογιού, διαφόρων διαβαθμίσεων σε γραμμάρια για να κάνεις το ποντίκι να είναι πιο ελαφρύ ή πιο βαρύ στο χέρι σου.Είμαι πολύ ευχαριστημένος!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Nio_S2000 [25-07-2006 02:21]

φιλε JaguarOne μην ξεχνας οτι το G5 εχει και 3 χρονια εγγυηση;)

δεν το ήξερα, και κάνει το G5 πιο ελκυστικό.... :) πάντως μιλώντας για κακομεταχείρηση, G5 σε νετ καφέ = 5 μήνες... (σταμάτησαν να λειτουργουν και τα 2 κουμπια μπροστά)...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JaguarOne [Σήμερα, στις 09:14]

δεν το ήξερα, και κάνει το G5 πιο ελκυστικό.... :) πάντως μιλώντας για κακομεταχείρηση, G5 σε νετ καφέ = 5 μήνες... (σταμάτησαν να λειτουργουν και τα 2 κουμπια μπροστά)...

Αρα μακρια απο G5?:hmm:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα πάρει το PC μόλις 2 μήνες, και το ποντίκι μου χάλασε. Βέβαια ήτανε ένα της πλάκας. Πήγα και το άλλαξα και πήρα άλλο ένα της πλάκας. Από τότε δεν με έχει προδώσει.

Εγώ θα σου σύστηνα να πάρεις το πίο φτηνό που θα βρείς...

Εκτός και αν θές να παίζεις παιχνίδια, οπότε δεν είμαι ειδικός εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.