Jump to content



Καταραμενα.....ποντικια


Nio_S2000

Recommended Posts

Ρε παλικαρια μπορειτε να μου προτεινετε κανα καλο ποντικακι...........?Αν γινεται να εχει 100 χρονια εγγυηση ακομα καλυτερα.Δεν αντεχω αλλο...αυτο ειναι το 5το που καταστρεφω[με μονο 5 μηνες χρησης]:TD: :TD: :TD: microsoft σου λενε μετα!!!!!!!!!!!!!!!:clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Nio_S2000

Σαν τα ματια μου τα προσεχα.......

Μου χαλασε το αριστερο κλικ....ασε πικρα

Συγνώμη αλλά είπες ότι κατέστρεψες 5.

Όλα από....."αριστερό κλίκ" πήγανε δλδ;

Link to comment
Share on other sites

3 απο αριστερο κλικ,ενα το πεταξα στον τοιχο και εγεινε κοματια,και το αλλο δεν εχω καταλαβει ακομα γιατι δεν λειτουργει.απλως δεν το αναγνωριζει το pc.Ασε εχω κανει ρεκορ στα ποντικια....Αφου αν σκεφτεις οτι ασχολουμε με τα pc εδω και 6-7 χρονια,κατα μεσο ορο αλλαζω ποντικι σχεδον ανα ενα χρονο:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Nio_S2000

Σαν τα ματια μου τα προσεχα.......

Αρχική απάντηση από Nio_S2000

το πεταξα στον τοιχο και εγεινε κοματια

Αρχική απάντηση από Nio_S2000

microsoft σου λενε μετα!!!!!!!!!!!!!!!

:hm:

Link to comment
Share on other sites

θα πω απο την αρχη την ιστορια οπως εχει:

1το.το πηρα οπου και μετα απο κανα δυο χρονια σταματησε το pc να το αναγνωριζει,χωρις να το βαρεσω[καινουργιος στον χωρο των pc και ψαρομενος]

2ρο.το επομενο μου εσπασε τα νευρα καποιο παιχνιδι και το φουσκωσα στον τοιχο

3το 4το 5το.αριστερο κλικ

αυτα που προσεχα σαν τα ματια μου ηταν το 1το 4το και 5το

νταξ για το 2ρο και το 3το:whistle2::D

Link to comment
Share on other sites

Ενός φίλου μου επίσης του χάλασε το αριστερό κλικ σε MS Laser 6000. Μήπως είναι γενικότερο το πρόβλημα τελευταία; Προσωπικά πάντως απο MS ποντίκια μέχρι το Wireless Intellimouse explorer 2 που έχω δεν έχω συναντήσει κάποιο πρόβλημα.

Πάντως εγώ έχω ξεκάνει το δικό μου αλλά κατά ένα περίεργο τρόπο το προτιμώ απο το όπως είναι απο τη μάνα του! :D

Link to comment
Share on other sites

Εγω έχω ένα MX1000 της Logitech και έχω πρόβλημα με το αριστερό κλίκ. Κάνω κλίκ μία φορά και αυτό "δίνει" στο σύστημα διπλό. Δε ξέρω αν μπορεί να λογιστεί και αυτό οτι χάλασε, αλλά είναι πρόβλημα. Όταν λές ότι σου χάλασε, εννοείς ότι δεν ανταποκρίνεται καθόλου;

Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις πιστωτικη/paypal account και δεν σου κανει το εξωγηινο σχημα του 518/η πλαστικουρα πανω στα πληκτρα τσεκαρε αυτο εδω ---> http://www.performance-pcs.com/catalog/index.php?main_page=product_info&products_id=4606

το εχω 2 μηνες σχεδον και ειμαι απολυτα ικανοποιημενος

Για την πλαστικουρα μην το θεωρειτε υπερβολη, απλα το συγκεκριμενο ποντικι ειναι εξολοκληρου απο εκεινο το υλικο που υπαρχει στην λαβη του mx518, δηλαδη λαστιχοποιημενο πλαστικο (πιστη μεταφραση του "rubberized plastic" :p) απτην ημερα που το επιασα στα χερια μου αρνηθηκα να πιασω οτιδηποτε αλλο ( ποντικι, μην παει το μυαλο σας στο πονηρο :hehe: )

Εχω αλλα 4 ποντικια να μαζευουν σκονη, 2 intelimouse optical 1.1 ενα μαυρο και ενα ασπρο που κανουν διπλο κλικ συνεχεια και τραβανε οπλα απο μονα τους λογω χαλαρου wheel, που αμα τα χτυπησεις κατω ελαφρα πατιεται το mouse3(μεσαιο κλικ) απο μονο του, ενα 310 που μου ηρθε απτο pixmania σημερα για 24 ευρω ( το παλιο μας αφησε χρονους :p ) που μετα απο 20 λεπτα παιχνιδιου εφυγε γιατι τα ποδια του ειναι παναργα και περιμενω hyberglides, και φυσικα το g1 που σε 1024*768 17" CRT monitor ( αντε να ερθει η samsung 997MB ναουμ) τα 800dpi ειναι παραπανισια για surfαρισμα :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.