Jump to content



Mbps σε τιμές Kbps από τη Vivodi


helloween

Recommended Posts

58 ευρώ τον μήνα είναι και για αορίστου , τόσο πλήρωνα και εγώ

Πάντως , φαίνεται πως το τηλεφωνικό τους κέντρο έχει βελτιωθεί , πλέον η αναμονή στο ακουστικό έχει περιοριστεί στο 15λεπτο για τεχνική υποστήριξη , και στο 5λεπτο ΜΑΧ για πληροφορίες λογαριασμού . Η μέτρηση έγινε σήμερα , στις 3 το μεσημέρι , δηλ. ώρα αιχμής

Link to comment
Share on other sites

Μες προπληρωμενο 6 μηνο 1mbit για shared llu ειναι 18ε το μηνα(109 το εξαμηνο),ενω 139 για full llu(23e το εξαμηνο).Νομιζω ειναι καλες οι τιμες για 1mbit.Για 2mbit ειναι 50ε παραπανω(δηλαδη 159 και 189 αντιστοιχα).Εγω λεω οσοι ειναι να βαλουν τωρα,ή να κανουν αναβαθμιση γραμμης να περιμενουν 1-2 μηνες ακομα γιατι θα υπαρχουβ σιγουρα κιαλλες μειωσεις.. http://www.vivodi.gr/site/content.php?artid=371

Link to comment
Share on other sites

παιδες, αγωραζω σημερα το Cube 512 απο το e-shop. 99 ευρω για 5 μηνες χωρις 12μηνη δεσμευση γαματα δεν ειναι? και το Microcom AD2636 τι λεει? πειτε μου αν ειναι γρηγορα να κανω την αγορα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από laserscout [Σήμερα, στις 14:29]

για πες... πως τι πατησες?

Απλα εδωσα τα Χριστουγεννα 290 ευρω για 12 μηνες 512/128, που για την εποχη ηταν καλη φαση και βλεπω σημερα να εχουν ξεφτυλιστει οι τιμες και με λιγοτερα λεφτα να παιρνω 2mbit...

Οποτε οτι και να παρω τα ερχομενα Χριστουγεννα, θα ειναι το πολυ με εξαμηνη δεσμευση αν οχι λιγοτερο...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από laserscout [Σήμερα, στις 20:41]

: PPPPP τι να κανουμε? εγο τωρα τον κυβο τον παίρνω μονο κ μονο για να μην εχω 12μηνη δεσμευση!

και καλα κανεις, γι'αυτο το λεω και εγω να μαθουν και αλλοι απο την πατατια μου. Αμα γινεται και τριμηνες προσφορες ακομα καλυτερα...τουλαχιστον μεχρι να σταθεροποιηθει η κατασταση, γιατι ακουμε πολλα για αναβαθμισεις του ΟΤΕ το σεπτεμβρη, για ADSL2 κλπ...

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις μετα τους 5 μηνες του πακετου ποια ειναι η χρεωση αν δε κανεις διακοπη? ειναι 21,30 τον μηνα? Αυτη η τιμη περιεχει και το κοστος του ISP και το παγιο της γραμης ADSL του ΟΤΕ? δηλ. 21,30 , και δεν εχει τπτ αλλο να πληρωσεις?

Και αν τελικα αποφασησεις να διακοψεις πληρωνεις καποιο ποσο για την διακοπη? Θα ζητησουν το modem πισω η οχι?

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλ και ρώτησα για μετά τον κύβο τι; 'Η αορίστου, ή προπληρωμενό πακέτο 6/12 μήνες ή διακοπή...

ΥΓ: 15 μέρες πριν τη λήξη του πακέτου να τους ενημερώσουμε, αλλιώς αορίστου by default ...

:OT: Ξέρει κανείς τι θα κάνει η βιβόδι με το διπλασιασμό των ταχυτήτων της; Αξίζει να παραμείνομε δλδ;

Link to comment
Share on other sites

τελικα ειναι 37.84 τον μηνα ολα πληρωμενα για 512, μετα τους 5 μηνες. αλλα το προπληρωμενο πακετο 1024 για 6 μηνες παει 33 τον μηνα! πρεπει να υπαρχουν ποιο φτηνα πακετα απο αλλες εταιριες νομιζω...

Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως, μου βγηκε πολυ καλο το 12μηνο πακετο της ΗΟΛ. με 240 ευρω, πηρα τα χριστουγεννα την 384. μετα απο δικα μου παραπονα,για κακες ταχυτητες,με ανεβασαν σε 512.κ τον μαιο,μου προτειναν (κ φυσικα δεχτηκα), να παω στο δικο τους dslam,με 4mb,χωρις καμια επιβαρυνση.

κ τωρα,την εβαλε φιλος μου,4mb,με 140 ευρω για 8 μηνες,και μετα 26 ευρω το μηνα....not bad for me...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.