Jump to content



GAMERSWEAR...και στην χωρα μας!


gbak

Recommended Posts

Eκει που ψαχνομουν για gamerswear...να παραγγειλω απο εξω....να η εκπληξη τα φερε ολα κανονικα και με το νομο το e-shop...t-shirts...καθως και οτι αλλο gaming equipment αντιπροσωπευει..

http://www.e-shop.gr/search_per.phtml?offset=0&category=GAMER%2520T-SHIRTS

Link to comment
Share on other sites

Το εφερνε σε καποια φαση το Hac.Το εχω στη δουλεια και ειναι πολυ καλο pad για τα λεφτα του....

απλα μου κανει εντυπωση...ενω εχει φερει αρκετα gamerswear....αυτα δεν τα βλεπω...οχι τιποτα αλλο χρεωθηκα και το steel s&s....και το mtw φαινεται αρκετα καλο..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dr.Paneas [Σήμερα, στις 15:34]

Πολυ ακριβα για αυτο που προσφερουν

Συγνωμη τι θες να σου προσφερει ενα tshirt ? Δηλαδη ολοι αυτοι που δινουν 100-300 ευρω για επωνυμα ρουχα τα παιρνουν επειδη τους προσφερουν κατι παραπανω ? :p

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω!....πληροφοριακα το t-shirt cs...τραβαει αρκετα βλεματα...και το βρισκω και πιο trendy...απο διαφορους μοδιστρους που μας εχουν φλομωσει στις μπαρουφες...εδω ενα diesel αγοραζεις και ακουμπας 50ευρα....βασικα οπως την δει ο καθενας γουστα ειναι αυτα!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka [27-07-2006 20:10]

τι βλακειες ειναι αυτες!

αν αναφερεσαι στον τυπο που δεν εχει τιποτα σημαντικοτερο να κανει και χτυπιεται επειδη εχασε, συμφωνω και ΕΠΑΥΞΑΝΩ! Τα μπλουζακια ειναι πολυ cool ομως. Το θεμα ειναι μη σε δει κανας πορωμενος στο δρομο με το tshirt που γραφει TERRORIST :giveup:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GruntGR

Συγνωμη τι θες να σου προσφερει ενα tshirt ? Δηλαδη ολοι αυτοι που δινουν 100-300 ευρω για επωνυμα ρουχα τα παιρνουν επειδη τους προσφερουν κατι παραπανω ? :p

Αυτοι δινουν στα παιδια τους 50Ευρω για να πανε στο μπακαλικο.

Εγω θελω να ειναι βαμβακερα 100% και να εχουν δυνατότητα RMA αν μου χαλασει-σκιστει-φυγει η ραφή.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.