Jump to content



Τι ψύξη θα θέλατε να είχατε για 24-7????


Qlim4X

Τι ψύξη θα θέλατε να είχατε για 24-7????  

55 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

αυτο το "θα θελατε" χαλαει λιγο την δημοσκοπηση γιατι βγαζει απεξω τον παραγοντα "κοστος"....και οι 3 μορφες ψυξης που ειναι σαν επιλογες, δυστυχως απεχουν αρκετα σε κοστος...

Εγω ας πουμε θα ηθελα Phase...αλλα θα εβαζα αερα καθαρα λογω κοστους, τι ψηφιζω? :D

Link to comment
Share on other sites

Αυτή που δεν την καταλαβαίνεις και είναι σχετικά αποδοτική για να μην καεί τίποτα ΕΚΕΙ που το έχεις κλοκάρει. Οπότε πάμε για νερό.

Phase 24/7???? Δεν μετακομίζω στο Βενιζέλος καλύτερα!!

maint_inside_turbine.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κάμποσα χρόνια τώρα μόνο με νερό. Κι επειδή έφτασα σε πολύ ευαίσθητα σημεία να με ενοχλούν οι ανεμιστήρες στις 1000 στροφές αγόρασα την πατάτα το Reserator. 0 overclock 0 φασαρία. Τώρα πρέπει να πετάξω τους δίσκους όμως..

Phase δε θέλω, 1ον) Θόρυβος 2ον) 24/7? Δύσκολα.. 3ον) Δυσκολία εγκατάστασης

Link to comment
Share on other sites

Έχω τη μαμά ψύκτρα της Intel (η CPU είναι Prescott 2,8) + 2 άλλους ανεμιστήρες. Ώρες ,ώρες μου σπάνε τα νεύρα ,ιδιαίτερα τη νύχτα. Θα ήθελα ένα καλό και αθόρυβο σύστημα (είτε αέρα είτε νερού) ,αρκεί να κάνει τη δουλειά του και να είναι αθόρυβο....

:OT:

Ο Δίας γίνεται του Διός Ο πατέρας ,του πατερός κτλ κτλ κτλ

Απ' οτι θυμάμαι δεν υπάρχει Δίας στα Αρχαία αλλά Ζεύς.

Γίνεται ο Ζεύς ,του Διός. Όπως και το πατέρας γίνεται ο πατήρ, του πατρός :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

το καλό μου το μηχάνημα δεν θα είναι 24/7.... ποτέ δεν θα είναι δλδ... θα ήθελα όμως να μην χρειάζεται ψύξη! ’ντε κανένα υπερ-ήσυχο ανεμιστιράκι να φουρφουράει νωχελικά....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.