Jump to content



The fast and the furious:the game


yz250

Recommended Posts

Γειας ρε παιδες:cool:

ενα φιλαρακι μου ειπε οτι υπαρχει το παιχνιδι the fast and the furious ή οτι θα βγει συντομα θα σας γελασω δεν θυμαμε τι ακριβως μου ειπε.Μηπως ξερει κανεις εαν υπαρχει αυτο το παιχνιδι ή αν θα βγει?

Link to comment
Share on other sites

Θα βγει σε psp ps2 οταν βγει το τριτο μερος της ταινιας "tokyo drift" θα εχει πανω απο 500 εξαρτηματα tuning για να φτιαξουμε τα γαζια μας. Και νομιζω οτι θα εχει αρκετο ενδιαφερον;)

post-4643-1416072730,1519_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Emulators υπαρχουν αλλα εχεις δοκιμασει να τρεξεις κανονικο παιχνιδι?

Μονο μερικα ειδικα φτιαγμενα demo παιζουν σωστα. Ολα τα αλλα ειτε δεν τρεχουν καθολου ή εχουν τα μαυρα τους τα χαλια και η εξελιξη των emulators για κονσολες λιγο πολυ εχει μεινει στασιμη.

Για Pc μαλλον αποκλειεται να βγει (Namco). :TD:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tasosmos [Σήμερα, στις 10:34]

Emulators υπαρχουν αλλα εχεις δοκιμασει να τρεξεις κανονικο παιχνιδι?

Μονο μερικα ειδικα φτιαγμενα demo παιζουν σωστα. Ολα τα αλλα ειτε δεν τρεχουν καθολου ή εχουν τα μαυρα τους τα χαλια και η εξελιξη των emulators για κονσολες λιγο πολυ εχει μεινει στασιμη.

http://www.gamers.gr/forums/showpost.php?p=36381&postcount=49

:p

Link to comment
Share on other sites

Μπα... φαινεται οτι εχω μεινει πισω στις εξελιξεις.:p

Πριν κανα μηνα που ειχα δοκιμασει τελευταια φορα μερικους emulators για ps2 και xbox τα αποτελεσματα ηταν μαλλον απογοητευτικα. Ισως να φταει οτι το πισι που εκανα τις δοκιμες δεν ηταν και high-tech... αμα βρω χρονο θα το ερευνησω.

οποτε αρκει να ειναι συμβατο και να εχεις δυνατο pc και εισαι οκ :flower:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.